Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
Hotel 1900 Hotel 1900
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten aan de kust bij Bergen

Hotel 1900 - Nederland - Bergen

Een paar dagen lekker uitwaaien aan de kust, fietsen in de duinen of genieten van zon en strand in het pittoreske Bergen? Het gezellige en knusse familiehotel Anno 1900 zorgt ervoor dat je volop kunt genieten van een ontspannen verblijf aan de kust van Noord-Holland.

  • 1 x een welkomstdrankje

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,6 (147 reviews)
julienhislop
11 december 2018
Het is een oud hotel met wat gedateerde kamers. De douchekop moest je vasthouden ( bleef niet in de goede stand) en de kraan drupte. Ook alleen luxaflex en geen overgordijnen dus toch vrij snel licht in de kamer . Vanwege laagseizoen inchecken via in de buurt gelegen hotel. Geen ramp , maar het was erg stil in het hotel en dat was even vreemd . Verder prima verblijf gehad
mawel0905
19 november 2018
Heerlijk hotel,verouderd maar vriendelijk personeel en goed eten,schone kamers dus dat maakt (voor ons) veel goed. Feit blijft dat het er erg gehorig is! Niet voor niets dat er oordopjes voor je klaar liggen op de badkamer!
corfmbzTnk
14 november 2018
Een gezellig familie hotel. Vriendelijke medewerkers. Mooie omgeving, goed om te fietsen en te wandelen
Contrabassie
07 november 2018
Hotel 1900 in Bergen is een prima locatie voor een verblijf. Vriendelijk personeel en een prima locatie in het centrum van Bergen. Het strand is op fietsafstand, en ze verhuren fietsen, dus dat is een makkie!
miavswcv1F
31 oktober 2018
Goed hotel, vriendelijke ontvangst, fijne kamer en een heerlijk ontbijt!