Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 25
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2082 reviews)
annetjeerd
14 februari 2019
9
Mooie omgeving met prima hotelaccomodatie.a Alles ziet er zeer verzorgd uit. Ook het ontbijt en diner buffet zijn uitstekend
adendiny
14 februari 2019
7
voor de 4e keer waren we in Ehzerwold, kamers zijn okay, maar in vergelijking met vorige keren vond ik het diner en ontbijt wat tegen vallen.
mkamph
13 februari 2019
8
Mooi hotel in een prachtige natuurlijke omgeving. Kamers zijn goed. Onze hond was zeer welkom en kreeg zelfs een kleedje met 2 kluiven. Eten goed, buffetvorm voor elk wat. Vriendelijk personeel.
JohanvanStrien
12 februari 2019
9
Landgoed Ehzerwold: prettig hotel, schone kamers, vriendelijk personeel. Nadeel: onnodig lawaai van dichtslaande kamerdeuren verstoort nachtrust.
JohanvanStrien
11 februari 2019
9
Landgoed Ehzerwold is in elk opzicht aan te bevelen. Vriendelijk personeel, goede en schone kamer, goed ontbijt, prettige sfeer en prachtige ligging


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten