Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 25
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (1760 reviews)
Ankie Jansen-Visser
21 september 2018
Mooie ruime kamers ,sober ontbijt
wealer9uZL
21 september 2018
Was zeer naar wens.
wantje 51
21 september 2018
Het hotel lag in een prachtige omgeving waar het goed fietsen was. De kamer en douche was goed ingericht en zag er netjes uit met voldoende verlichting. Het ontbijt was uitstekend en van alles ruim voldoende.
whynot
21 september 2018
Zoals altijd een hartelijke ontvangst, prima kamer en ontbijtbuffet. Ook op het dinerbuffet was niets aan te merken. We komen graag terug. Het enige wat ik deze keer miste was het douchekapje in de badkamer.Gelukkig had ik er zelf ook nog 1 bij me.
Hans Mullekom
21 september 2018
Prijs/kwaliteit goed. Internet zeer matig. Ontbijt voldoende. Kamers niet in hoofdgebouw maar op 50 tot 100 Meter afstand. Bij slecht weer dus zeer onhandig.