Nederland Utrecht Amersfoort Van der Valk Hotel Amersfoort A1
Van der Valk Hotel Amersfoort A1 Van der Valk Hotel Amersfoort A1
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Luxe overnachting in Amersfoort

Van der Valk Hotel Amersfoort A1 - Nederland - Amersfoort

Logeer in het Van der Valk Hotel Amersfoort A1. Of u nu heerlijk wilt relaxen, fietsen, wandelen of winkelen: dit viersterrenhotel ligt op de perfecte locatie voor een aangenaam verblijf in het hart van Nederland. Slenter langs de Amersfoortse grachten of ontdek de mooie natuur van de Utrechtse Heuvelrug.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,3 (248 reviews)
breien11
16 september 2018
Prima hotel alles netjes verzorgd ontbijt geweldig veel keuze Het enige minpuntje was het diner eten was voortreffelijk alleen de soep was niet echt heet deze was lauw En het hoofdgerecht de boeren snitzel was ook lauw Voor de rest toetje goed verzorgd
tieke2
10 september 2018
weer heerlijk nachtje weg geweest bij vd.Valk, prettige ontvangst waarna we konden kiezen welke etage we wensten. prachtige royale kamer met badkamer met heerlijke rainshower 'smorgens genoten van een uitgebreid ontbijt met ruime keuze aan broodjes en beleg we komen zeker binnenkort weer terug voor herhaling
bertbrouwer
09 september 2018
Mooi hotel ,we hadden een luxe kamer met bubbelbad ...niets van te zeggen ,kamer was schoon,goed bed ,gevulde ijskast en voorzieningen voor koffie en thee . Het enigste minpuntje ,dat het raam niet open kon . Ook al was er airco ,ik hou van een kamer waar het raam open kan .. Smorgens weer een ontbijtbuffet gehad ,zoals alleen Van de Valk ze heeft ,heel uitgebreid en heel lekker ..
adclaa1
03 september 2018
Weer genoten bij van der Valk Amersfoort A1 altijd Top.
jankes7Wcr
03 september 2018
Erg fijn hotel ,hele goeie bedden .Vriendelijk personeel.Kom graag nog een keer