Nederland Zeeland Renesse Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse
Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet incl. ontbijt en diner aan de Zeeuwse kust

Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse - Nederland - Renesse

Zin in een heerlijk weekend genieten aan de Zeeuwse kust? Je voelt je onmiddellijk thuis in Hampshire - ArcHotelZeeland. Dit hotel ligt ideaal voor wie graag wil uitwaaien op de prachtige stranden van Zeeland, of om te wandelen en fietsen door de natuur van Schouwen-Duiveland.

  • 1 x een overnachting in tweepersoonskamer (budget)
  • 1 x vastgesteld 3 gangen diner in brasserie Arc en Bleu
  • gratis parkeren
  • gratis WIFI

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8 (1 reviews)
rinus1950cs7
07 november 2018
Goed hotel 🏨 te Renesse. Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam.