Nederland Zeeland Renesse Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse
Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse Hampshire Arc hotel Zeeland - Renesse
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Zin in een heerlijk weekend genieten aan de Zeeuwse kust? Je voelt je onmiddellijk thuis in Hampshire - ArcHotelZeeland. Dit hotel ligt ideaal voor wie graag wil uitwaaien op de prachtige stranden van Zeeland, of om te wandelen en fietsen door de natuur van Schouwen-Duiveland.

  • 1 x een overnachting in tweepersoonskamer (budget)
  • 1 x vastgesteld 3 gangen diner in brasserie Arc en Bleu
  • gratis parkeren
  • gratis WIFI

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,5 (6 reviews)
gievan-43
15 februari 2019
Vriendelijk ontvangst, nette kamer, het restaurant is ok, zoals ook het ontbijt.
thei52a
15 februari 2019
Prima hotel, schoon, uitstekende ligging in Renesse, vlak bij dorp en strand. Uitstekende startplaats voor wandel- en fiets tochten. Ruime kamers met balkon. Zeer vriendelijke bediening en service, kortom een aanrader
ouwekraai
13 februari 2019
was een schone kamer geen echte luxe maar genoeg eten perfect net zo als personeel zeer vriendelijk voor herhaling vatbaar
Hupse
03 februari 2019
Restaurant en serveersters super!!
ankevlhotel
17 januari 2019
Goed hotel. Uitgebreid ontbijt, ook diner was erg lekker. (arrangement 2 overnachtingen met half pension). We hadden een budgetkamer, maar er stonden twee goede stoelen, dus we hebben op onze kamer prima gezeten. Er was ook een balkon met zitje, maar daar hebben wij (januari) geen gebruik van gemaakt. Vanuit het hotel waren prima (strand)wandelingen te maken. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Aanrader!