Nederland Overijssel Diffelen Boutique Hotel de Gloepe
Boutique Hotel de Gloepe Boutique Hotel de Gloepe
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten in een sfeervol boutique hotel en boerderij restaurant in het prachtige Vechtdal? Boutique Hotel Boerderij Restaurant De Gloepe is gevestigd in een eeuwenoude Saksische boerderij in het Overijsselse dorpje Diffelen. Dit bijzondere hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten door bossen, heidevelden en pittoreske dorpjes.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8 (122 reviews)
dianar5vBC
23 april 2019
leuk
Liselotje67
12 april 2019
Geweldig....kan er niets anders van zeggen. De beste veiling ooit
Irris.indo
03 april 2019
Ontzettend leuk hotel, aardig personeel, restaurant een aanrader!
forottMuQJ
02 april 2019
Hotel ligt in rustige omgeving. Hadden upgrade geboekt. Fijne kamer met mooi uitzicht op landerijen. Vriendelijk/attent personeel. Uitgebreid ontbijt (bijgeboekt). Eten was duur, grote porties maar net niet goed bereid. Vreemd dat we op het eigen terrein van het hotel parkeergeld moesten betalen. Al bij al hebben wij genoten van het verblijf in dit hotel.
corador
01 april 2019
Het was fantastisch. Ten eerste een hartelijke ontvangst ten tweede een erg mooie omgeving en als laatste een hele fijne en mooie kamer die geweldig was ingericht en buiten een zitje waar je volop van de natuur kon genieten. Mijn cijfer is een dikke 9 waard. Kom zeker terug. Bedankt lieve mensen! Cora van Hoorn.