Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandel je zo de bossen in. Ook vind je op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo.

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (807 reviews)
adriaandekker
20 september 2018
Het is niet leuk als je een kamer aangeboden wordt van 2x2meter.
tosca-2005
20 september 2018
hotel goed,eten te duur naar verhouding wat aan geboden wordt.
augustina
19 september 2018
Net hotel . . Hele aardige medewerkers. Goed ontbijt. Lig echt mooi midden in de bossen met veel wandel routes. 1 punt was wel iets wat wij nog niet hebben meegemaakt . Wij zaten hier 2 nachten , maar ze hebben de kamer niet gedaan . Dat is toch wel fijn om toch ook bv het toilet papier aan te vullen .
henkgabber
18 september 2018
Helaas heb ik het moeten afmelden .kan helaas geen cijfer geven maar vorige keer heb ik een 8 gegeven
Teunie van den Top
18 september 2018
Te klein bed ontbijt prima en vriendelijk personeel