Nederland Limburg - NL Heijenrath Hotel Heijenrath
Hotel Heijenrath Hotel Heijenrath
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van het Zuid-Limburgse heuvellandschap

Hotel Heijenrath - Nederland - Heijenrath

Ervaar de bourgondische gastvrijheid van Hotel Heijenrath. Dit gezellige familiehotel is schitterend en rustig gelegen in het glooiende heuvellandschap van Zuid-Limburg. Met het gezellige Mergelstadje Valkenburg en de historische winkelsteden Aken en Maastricht vrijwel om de hoek. De omgeving leent zich uitstekend voor schitterende fiets- en wandeltochten door het glooiende heuvellandschap met tal van pittoreske dorpjes en kastelen.

  • 2 x een ontbijt, geserveerd aan tafel
  • Gratis entreekaarten Holland Casino Valkenburg

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (57 reviews)
wem03
08 september 2018
Zeer gastvrij, nette en schone kamer, heerlijk ontbijt. Prachtige locatie voor een verblijf in Zuid Limburg met de bushalte naar Maastricht voor de deur, en prima startpunt voor wandel- en fietsroutes. AANRADER!!
sander11
26 augustus 2018
Kleinschalig hotel met liefde en passie gerund door de eigenaars. Gastvrij, schone kamer en lekker bed. Goed gevarieerd ontbijt, prima diner. Voor mij prima uitgangspunt voor wandel en fietstochten.
Helmink
21 augustus 2018
De verzorging en het ontbijt waren prima, alleen de bedden waren veel te zacht. Ik heb niet lekker geslapen en had de volgende morgen pijn in mijn rug.
coenmorin.cm
07 maart 2018
Eenvoudig maar schoon hotel met vriendelijke mensen.
spriety9Gv
17 september 2017
Heel proper hotel met kleine kamer maar goede bedden. Ontbijt op tafel ligt ons niet zo.