België Luik Stavelot Hotel La Maison
€ 95
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek in 3 dagen de Belgische Ardennen

Hotel La Maison - België - Stavelot
Geniet van een 3-daags verblijf in de Belgische Ardennen en overnacht in Hotel La Maison. Dit charmante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws herenhuis aan het sfeervolle marktplein van Stavelot. Een uitstekende uitvalsbasis voor leuke activiteiten in de schitterende natuur, zoals een bezoek aan de nabijgelegen watervallen van Coo.

  • € 9,00 veilingkosten

pcprovb94p
jun 21, 2017
Aankomst bij La Masion mah... stroeve hotel eigenaar, kamer heel ouderwets de tv was een oude grundig, grote van een postzegel, alles scheef, maar als je van oud houd kan het leuk zijn, wij vonden het dorp leeg en er zijn overal opgebroken wegen en veel werkzaamheden aan huizen. Meeneem ontbijt was heerlijk.
jo194
jun 16, 2017
eten goed, tuinterras tussen 4 muren uitzicht op waslijn met was trampoline met springende kinderen (niet rustig even wat drinken) en dan elke keer bij een bestelling bedieningsgeld betalen achteraf op de rekening te zien daarvoor niet bekent. kamer oud maar schoon vloer loopt af net of je een heuvel op loopt. moesten de tweede dag een uur op ons eten wachten , wij raden dit hotel niemand aan, gezelligheid was ver te zoeken..
tinitini83
jun 16, 2017
Zeer gastvrij, eigenaren zeer vriendelijk en erg lekker eten. Helaas was er 1 minpunt, de matrassen. Deze waren geheel doorgelegen en gaven nergens enige steun. Het cijfer is dus letterlijk daarom maar een 7.
volksdansje
jun 11, 2017
Een eenvoudige maar leuk hotel, schitterende omgeving.
joseenlei
jun 10, 2017
Ontvangst was beneden de maat, onvriendelijk. Geboekt via hotelkamerveiling. Kamer was slecht en klein. Slechtste kamer van het hotel? Verhouding hotelkamers website en werkelijkheid ligt heel ver uit elkaar. Gat in de houten vloer, loshangende gordijnen die moeilijk open en dicht waren te krijgen. Als de gordijnen dicht zijn, gaat de badkamerdeur niet dicht. Behang op diverse plaatsen los, Uitzicht op plat dak van de keuken, s'morgens lucht van gebakken eieren in de badkamer. Badkamer gedateerd. Kwaliteit bed/matras slecht. Ontbijt was redelijk. Algemeen: teleurstellend, en zullen hier nooit meer naar toe gaan.
mcent
jun 09, 2017
Leuk authentiek hotel waar ze de stijl van het pand goed hebben weten te bewaren. Het eten wat we hadden bijgeboekt voor de eerste avond was goed. Dat het hotel authentiek is betekend ook gehorig. Wij hadden een kamer op de bovenste verdieping en konden de buren onder de douche / bad echt letterlijk verstaan. De wifi komt jammer genoeg niet tot de bovenste verdieping wat jammer is want alle gasten op die etage hadden er last van, dit is heel eenvoudig op te lossen met een simpele wifi versterker.
gabiro9dWk
jun 04, 2017
Super hotel La Maison, veel leuker dan dat foto's op hun site. Heerlijk ontbijtbuffet met gerookte zalm en zelfs een glaasje sekt. Enig minpuntje zijn de bedden, zijn aan vervanging toe(matras) Stavelot is een erg gezellig plaatsje met leuke terrasjes en voordelige restaurantjes. Uit eten met 2 personen voor 50 Euro.
eelcoblom
mei 30, 2017
Hotel was mooi klassiek, wel wat vervallen. Oude handdoeken en dergelijke. Prima locatie. De eigenaar was wel enorm chagrijnig, kon werkelijk geen lachje af. Eten in de tuin was prima, wel raar de hun privé tuin aan het terras grenst, waar hun kinderen op de trampoline druk in de weer waren. Onze kinderen mochten er niet op want het was privé bezit. Eten was meer dan redelijk, wel raar, de sla bij het hoofdgerecht was op, dus kregen we welgeteld 5 peultjes en 2 doorgebakken stukjes courgette als vervanging.
vrootje
mei 28, 2017
Vriendelijke ontvangst, mooie ruime kamer op 3e etage met prachtig zich over het plein en de daar achter liggende heuvels. Keurig schoon! Jammer dat het bed zo kraakte... maar dat is het enige minpuntje dat ik kan bedenken. Dat de vloeren schuin aflopen kan ook niet anders met een pand uit 1801 dat met zoveel liefde voor gerenoveerd is. Fijn dat het parkeren midden in het centrum aan het plein gratis is. Heerlijk gewandeld langs de Ambleve.
rodmervanwijngaarden
mei 20, 2017
Een gehorig oud maar wel sfeervol mooi hotel uit de 18-eeuw. Wel hadden we een doorgezakt bed en klein bad om in te douchen maar t was voor 2 nachten nog te doen. Het eten in het restaurant was super en het ontbijt ook goed verzorgd. Genoeg te zien in omgeving en mooi wandelgebied.