België Luik Stavelot Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
€ 95
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek in 3 dagen de Belgische Ardennen

Hotel La Maison - België - Stavelot

Geniet van een 3-daags verblijf in de Belgische Ardennen en overnacht in Hotel La Maison. Dit charmante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws herenhuis aan het sfeervolle marktplein van Stavelot. Een uitstekende uitvalsbasis voor leuke activiteiten in de schitterende natuur, zoals een bezoek aan de nabijgelegen watervallen van Coo.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (290 reviews)
adezeeuw16
21 mei 2018
We hebben hier een heerlijk weekend doorgebracht, vriendelijk echtpaar en heerlijk vers ontbijt. Voor herhaling vatbaar
Margriet1953
20 mei 2018
Kamer loopt schreef bed heel erg hard maar voor de prijs mag je eigenlijk hier niks over zeggen
Coby Smit
19 mei 2018
Gedateerd hotel Houten vloeren 4 zenders op tv Erg gehorig Maar prachtige omgeving
Kees16
18 mei 2018
Wij hebben onze 2 daags verblijf afgebroken. Reden; na 1 nacht waren wij in het zeer slechte kleine bed "gebroken". Een andere kamer werd aangeboden met een flinke bijbetaling maar hier hebben wij van af gezien. JAMMER want de lokatie is leuk. In de tweepersoons kamer stond 1 stoel omdat er niet meer ruimte was.
walgien
12 mei 2018
geen wifi op de kamer, en voor 2 dagen voor 2 personen 16 euro zgn hotellkosten.