Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe op een landgoed nabij de Noordzeekust

Landgoed Duin en Kruidberg - Nederland - Santpoort

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (148 reviews)
roysteenbergen
02 juli 2018
Na zeer matige ontvangst aan receptie buiten op terras iets gaan drinken. Personeel let niet op terrasgasten voor drinken maar richt zich op nog etende gasten. Rommelig terras, veel onafgeruimde tafels, veel vuile glazen. Glasplaten op tafel zijn oud en smerig. Een gastvrij nootje bij een drankje zou stukken beter staan. Lauwe koffie omdat men bij uitserveren drankjes te lang laat staan. Dan tot overmaat van ramp geen handdoeken in de kamer aangetroffen. Ontbijtbuffet goed, roereieren alleen meer “roersoep”. Kortom dat moet anders. Wel heel vriendelijke bediening bij ontbijt. Airco kamer werkt niet goed dus in de nacht heel erg warm.
mirteyase
12 juni 2018
Prachtig hotel in een hele mooie omgeving. Goed eten in brasserie Denk en een fijne kamer.
deuf
04 juni 2018
Een erg mooi hotel dat zijn reputatie wat ons betreft volledig heeft waargemaakt. We kregen zelfs een upgrade naar een superior landhuiskamer! Het enige minpunt vonden wij de borg van 50 euro die wij bij aankomst moesten betalen: dit was voor ons een van de zeldzame keren bij een hotelovernachting in Nederland. Dit voelt toch als een vorm van wantrouwen van je gasten.
joscoerse
22 mei 2018
fijn hotel authentieke sfeer en een super ontbijt mooie omgeving zeker een aanrader en oh ja .. ook zeer vriendelijk personeel
finneke3
21 mei 2018
Heel goed hotel. Toen we aankwamen was er echt het wauw gevoel. Het gevoel om echt in een kasteel te slapen. We lazen later dat het het jachthuis was van koning Willem 3. Echt geweldig voor ons die historie heel mooi vinden. De kamer in de patio was ook heel mooi. Van alle luxe voorzien. Vooral de badkamer met douche en bad en de luxe koffie mogelijkheden op de kamer geweldig. Het ontbijt s morgens is het meest uitgebreide ontbijt wat we ooit gehad hebben. Je kunt het zo gek niet bedenken of het was er. Erg lekker allemaal en luxe met verse vruchtensappen en zelfs gerookte zalm. Kortom een super verblijf en we komen zeker keer terug...