Nederland Noord-Holland Santpoort Landgoed Duin en Kruidberg
Landgoed Duin en Kruidberg Landgoed Duin en Kruidberg
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • 1 x een overnachting in een Patio kamer
  • Vrij gebruik van sauna
  • Toegang tot fitnessruimte
  • 1 dag gratis gebruik van fietsen

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (149 reviews)
Trip
04 september 2018
Duin- en Kruidberg is zeer goed bevallen: mooie locatie, rustig gelegen patiokamer, alles heel schoon en verzorgd. De bedden waren voor ons te zacht maar we waren vergeten dat van te voren aan te geven. Ontbijt is fantastisch en de bediening zeer professioneel en aangenaam. Jammer dat we de Hotelkamerveilingvoucher niet in de zomer konden gebruiken. Tip: communiceer dit heel duidelijk zodat je het weet vóórdat je mee doet met de veiling.
roysteenbergen
02 juli 2018
Na zeer matige ontvangst aan receptie buiten op terras iets gaan drinken. Personeel let niet op terrasgasten voor drinken maar richt zich op nog etende gasten. Rommelig terras, veel onafgeruimde tafels, veel vuile glazen. Glasplaten op tafel zijn oud en smerig. Een gastvrij nootje bij een drankje zou stukken beter staan. Lauwe koffie omdat men bij uitserveren drankjes te lang laat staan. Dan tot overmaat van ramp geen handdoeken in de kamer aangetroffen. Ontbijtbuffet goed, roereieren alleen meer “roersoep”. Kortom dat moet anders. Wel heel vriendelijke bediening bij ontbijt. Airco kamer werkt niet goed dus in de nacht heel erg warm.
mirteyase
12 juni 2018
Prachtig hotel in een hele mooie omgeving. Goed eten in brasserie Denk en een fijne kamer.
deuf
04 juni 2018
Een erg mooi hotel dat zijn reputatie wat ons betreft volledig heeft waargemaakt. We kregen zelfs een upgrade naar een superior landhuiskamer! Het enige minpunt vonden wij de borg van 50 euro die wij bij aankomst moesten betalen: dit was voor ons een van de zeldzame keren bij een hotelovernachting in Nederland. Dit voelt toch als een vorm van wantrouwen van je gasten.
joscoerse
22 mei 2018
fijn hotel authentieke sfeer en een super ontbijt mooie omgeving zeker een aanrader en oh ja .. ook zeer vriendelijk personeel