Nederland Utrecht Doorn Landgoed Zonheuvel
Landgoed Zonheuvel Landgoed Zonheuvel
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u overnachten op een landgoed midden in de bossen? Geniet dan van een onvergetelijk verblijf bij Hotel Landgoed Zonheuvel in Doorn. Dit bijzondere hotel is prachtig gelegen op de Utrechtse Heuvelrug. De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • 1 x overnachting in een standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (29 reviews)
Angela
18 februari 2019
Het hotel ligt in een geweldige omgeving. Wanneer je van wandelen en/of fietsen houdt, kun je je hier goed vermaken. Wij vonden de kamer klein, maar het weer werkte mee, dus waren wij veel buiten te vinden.
Inky22
09 februari 2019
Mooi in de natuur gelegen, voldoende parkeergelegenheid en goed te bereiken. Vriendelijk personeel. Modern ingerichte kamer, goede bedden. Ontbijt uitgebreid en goed.
germarleen
03 november 2018
Prima ontvangst. Ontbijt is goed. De standaard kamers zijn schoon, modern en van alles voorzien. Maar wel heel erg klein. Wel oké voor 1 nacht. Maar niet voor langer. Prachtige omgeving.
patriciaverheyden
29 oktober 2018
Incheck Bali erg lang wachten evenals uitschenken hotel prima.
Phil56
21 oktober 2018
Prima hotel voor automibilisten, want er komt geen OV. Kamer is standaard, tv hangt heel ongelukkig. Prima service, uitstekend restaurant met heel vriendelijke bediening. Ligging is subliem, prachtig Landgoed met mooie wandelingen. Huurfietsen zijn aan onderhoud toe, maar de knooppuntroutes zijn over het algemeen goed, wel erg druk verkeer.