Nederland Flevoland Almere Van der Valk Hotel Almere
Van der Valk Hotel Almere Van der Valk Hotel Almere
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Geniet van een luxe weekendje bij Van der Valk Hotel Almere. Dit centraal gelegen viersterrenhotel is een prima uitvalsbasis voor leuke uitstapjes voor jong en oud. Of u nu heerlijk wilt fietsen in de bosrijke omgeving of gezellig een middagje wilt winkelen? In de omgeving van de snelst groeiende stad van Europa kan het allemaal!

  • Vrij gebruik van zwembad
  • Gratis gebruik sauna en stoomcabine*
  • Gebruik van fitnessfaciliteiten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9 (122 reviews)
tjhief
16 februari 2019
Het hotel is prachtig en het restaurant serveert prima eten. De kamers zijn ruim en mook ingericht. Het personeel achter de balie was op 1 dame na ontzettend niet empathisch, ze hielden strak aan regels vast en dachten compleet niet mee.
Pamela_Vriens
03 februari 2019
Mooi hotel, fijne kamers en bedden. Ontbijt lekker! In het weekend geweest en toen wel veel kinderen, dus iets rumoeriger. Almere zelf zullen we niet snel nog eens heen gaan.
gievan-43
02 februari 2019
Wij zijn niet kunnen gaan
MvBS85
19 januari 2019
Mooie, ruime, moderne kamers. Fijne badkamer met ruim ligbad. Heerlijk bed. Superfijne faciliteiten en uitmuntend, zeer gevarrieerd ontbijt. Geweldig. We zijn echt tot rust gekomen.
son359
10 januari 2019
Alles super goed. Hygiëne, vriendelijkheid, sfeer...Alles TOP. Helaas...........we hebben ons vooraf zo verheugd op het 3 gangen Wildmenu, helaas was op de zondagavond reeds om 18:10 uur het voorgerecht t.w. de hertencarpaccio niet meer beschikbaar. Dat was jammer. Er werd wel zeer vriendelijk een alternatief aangeboden.