Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Moers Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland
Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland
Waarde €   125,00
€ 59

Geniet van luxe nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland - Duitsland - Moers

Geniet van een veelzijdig verblijf bij Van der Valk Hotel Moers. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen naast het mooie kasteelpark van deze historische stad. De groene omgeving leent zich uitstekend voor leuke uitstapjes. Zo kunt u er prachtige fietstochten maken, maar ook uitgebreid shoppen in de nabijgelegen winkelstad Oberhausen.

Gemiddelde score 7,9 (118 reviews)
Luc Van den Bosch
01 november 2020
Krijg géén geld terug nadat er een code rood werd afgegeven! Erg jammer, ándere hotels doen dat wel, zoals bv Berlijn
Karin Van Aerssen
29 september 2020
Zeer vriendelijk personeel en heerlijk onrbijt,maar gehorige kamers, snachts reden ze met karren of iets dergelijks over de gang. Kamer was niet echt schoon,veel spinnenwebben aan t plafond
riodejhDNZ
21 september 2020
Prettig verblijf op een mooie grote schone kamer met een zeer groot tweepersoonsbed,. Badkamer ook schoon en voorzien van toiletartikelen. Ontbijt was voortreffelijk, zoals altijd bij een van der Valk. Enige minpunt was dat sommige gasten zich niet hielden aan de grondregels.
joshuajungle
15 september 2020
kamer op benedenverdieping, goed ingericht, in orde enkel geur. waarschijnlijk vorige bezoekers met honden. Avond en ochtend buffet was top. Geen fietsroutes meer voorhandig, dus zelf een knooppuntroute gezocht id buurt maar tegengevallen, veel drukke wegen, niet duidelijk, slechte fietspaden, en je zit altijd dicht bij een industriegebied, belgische en nederlandse fietsroutes zijn toch nog een paar klasse hoger. Om 10 uur uitchecken hebben we ook nog niet veel meegemaakt.
Taekwon1
31 augustus 2020
geweldig hotel, vriendelijk personeel, goed ontbijt en lekker eten