Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Moers Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland
Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland
Waarde €   125,00
€ 59

Geniet van luxe nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland - Duitsland - Moers

Geniet van een veelzijdig verblijf bij Van der Valk Hotel Moers. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen naast het mooie kasteelpark van deze historische stad. De groene omgeving leent zich uitstekend voor leuke uitstapjes. Zo kunt u er prachtige fietstochten maken, maar ook uitgebreid shoppen in de nabijgelegen winkelstad Oberhausen.

Gemiddelde score 8,0 (116 reviews)
riodejhDNZ
21 september 2020
Prettig verblijf op een mooie grote schone kamer met een zeer groot tweepersoonsbed,. Badkamer ook schoon en voorzien van toiletartikelen. Ontbijt was voortreffelijk, zoals altijd bij een van der Valk. Enige minpunt was dat sommige gasten zich niet hielden aan de grondregels.
joshuajungle
15 september 2020
kamer op benedenverdieping, goed ingericht, in orde enkel geur. waarschijnlijk vorige bezoekers met honden. Avond en ochtend buffet was top. Geen fietsroutes meer voorhandig, dus zelf een knooppuntroute gezocht id buurt maar tegengevallen, veel drukke wegen, niet duidelijk, slechte fietspaden, en je zit altijd dicht bij een industriegebied, belgische en nederlandse fietsroutes zijn toch nog een paar klasse hoger. Om 10 uur uitchecken hebben we ook nog niet veel meegemaakt.
Taekwon1
31 augustus 2020
geweldig hotel, vriendelijk personeel, goed ontbijt en lekker eten
Nico Clerc
10 augustus 2020
Hotel Van der Valk Moers is een prima locatie voor een kort verblijf. Bij de Toeristen informatie (Kirchestrasse, Moers) zijn prima fiets en wandelroutes te verkrijgen. Moers en omgeving heeft veel. Het stadspark achter het hotel is gezellig en aantrekkelijk. wel adviseer ik een upgrade van de kamer.
J.A. de Graaf
09 augustus 2020
Een beetje gedateerd maar schoon. Voldoende parkeerruimte en een werklijk fantastische "achtertuin " een mooi wandel en fietsgebied. Zelfs een prachtige recreatie plas. Ontbijt en diner (nu buffet ivm corona) erg goed. vriendelijk personeel. Normale prijzen op het terras en diner voor de drankjes. Voor "slechts" 3,50 pp extra kun je op je kamer (of op je terras) uitgebreid ontbijten. Komen zeker terug. Moers heeft veel mooie natuur erg groen en goed onderhouden. Verrassend