Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Moers Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland
Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland
Waarde €   125,00
€ 59

Geniet van luxe nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Moers - Moers - Duitsland - Duitsland - Moers

Geniet van een veelzijdig verblijf bij Van der Valk Hotel Moers. Dit luxe viersterrenhotel is prachtig gelegen naast het mooie kasteelpark van deze historische stad. De groene omgeving leent zich uitstekend voor leuke uitstapjes. Zo kunt u er prachtige fietstochten maken, maar ook uitgebreid shoppen in de nabijgelegen winkelstad Oberhausen.

Gemiddelde score 8,0 (108 reviews)
Laurens1991
19 juni 2020
Prima
dekke875
11 juni 2020
Door Covid19 kon de reservering in week 2 van juni niet doorgaan. Na telefonisch contact met Vd Valk Moers door hen prima opgelost en verschoven naar september 2020.
boomkes
03 februari 2020
Hotel was prima, alleen zo jammer dat ik meerdere veiling heb gewonnen voor dit hotel. Om samen met mijn dochters te kunnen gaan. Maar zowel Hotelkamerveiling als het Hotel gaven geen mede werking om deze waarde bonnen op 1 dag in te kunnen leveren. Ook nergens vermeld dat je maar 1 bon per datum in kan leveren.
janhaan
18 januari 2020
Ijskoude kamer 145 aan het uiterste einde van hotel, welke ca 3 uur nadat de verwarming open uiteindelijk 20 graden had. Douche moesten wij 's avonds en 's morgens goed 20 minuten water laten lopen voordat het water warm werd. Dit heeft met milieuvriendelijkheid en duurzaamheid helemaal niets meer te doen. Reklamatie gemeld maar helaas bood de reeptie geen oplossing. Daarom een slecht cijfer. Dit kan en mag gewoon niet!
Coby Smit
29 december 2019
Erg goed