€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe nabij strand en stad, wat kiest u?

Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw - Nederland - Voorschoten

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (74 reviews)
jg
02 augustus 2018
Zoals gewoonlijk hebben we weer enorm genoten bij van der valk.
jg
11 juli 2018
Wij hebben 1 overnachting gehad bij van der Valk de Gouden Leeuw. Zoals altijd weer super goed voor elkaar, heerlijk ontbijt. Lekker gefietst, de plaatsen Katwijk en Wassenaar is een aanrader, vooral de Landgoederen route bij Wassenaar.
avanzo2DOq
09 juli 2018
Goed hotel.
mjdooiXvdH
04 juli 2018
Het eten viel tegen ik heb met mijn gezondheid te maken ivm mijn maag maar er werd niet in tegemoet gekomen voor een kleine menu slechte zaak door ongeveer 1.5 uur wachten kon ik een kroket krijgen zonder iets er bij voor de prijs van €5,45 belachelijk duur dus overweeg ik om daar niet meer naar toe te gaan slechte zaak voor v.d.valk bij andere v.d.valk daar werd wel een uitzondering gemaakt
her321
03 juli 2018
Prima hotel op een goede locatie. Mooie kamer en prima inloopdouche. Voortreffelijk ontbijt met kwaliteitsproducten.