€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (85 reviews)
l.roest
14 oktober 2018
Schone kamer, schone badkamer. Heerlijk gegeten, ontbijt en diner! Heerlijk gefietst door de duinen.
SWMulder
11 oktober 2018
Prima hotel, ruime kamer en badkamer, ontbijt ook uitstekend en de locatie heel gunstig t.o.v. Den Haag en Scheveningen. Leuk om ook de Van der Valk Verswinkel naast het hotel te bezoeken.
aronolideus
26 september 2018
Dit is echt super, staat op een bijna eenzame hoogte op de ladder van mijn waarderingen voor alle bezochte Van der Valk hotels. De prachtige omgeving maakt het compleet. Mijn aangetaste ruggewervels gaven een 10 plus voor het bed. Ook hier kom ik absoluut terug.
marryrodenburg
20 september 2018
De boeking kon niet op de datum die ik wilde. Wilde het cadeau geven aan een bruidspaar. 21 sept kon niet. Hadden heel weinig keus. In september waren er maar 2 data. Contact gehad met veiling. Heb zelf het hotel geboekt. Wat een succes was hotel de gouden leeuw in Voorschoten was top.
Ina Wijsbeek
09 september 2018
Zeer goed. Fantastisch hotel.