Nederland Friesland Joure Haje Hotel Joure
Haje Hotel Joure Haje Hotel Joure
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Gastvrijheid beleven in waterrijk Friesland

Haje Hotel Joure - Nederland - Joure

Ontdek Friesland vanuit Hajé Hotel Joure. Dit gastvrije hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in het pittoreske stadje Joure. In de omgeving kan je heerlijk fietsen in de Wouden, varen op de Friese meren of culturele uitstapjes maken naar een van de Elfsteden, zoals het op steenworp afstand gelegen Sneek.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (942 reviews)
germarleen
16 augustus 2018
Leuk hotel. Prima schone kamer. Aardige medewerkers. Goed ontbijt. Kortom: niets op aan te merken.
woutenjXte
16 augustus 2018
Ik heb vanmorgen al gereageerd.
Essepester
16 augustus 2018
Voor de tweede keer in dit hotel geweest via hotelkamer veiling. Beide keren een upgrade gedaan en dit vonden we beide keren het geld waard. Iewat gedateerd hotel maar het heeft ook zo zn charmes. Gehorig wel als je aan de weg kant zit maar na verloop van tijd wordt het autoverkeer wat minder. Helaas alleen in ochtend al vroeg veel verkeer. Ontbijt prima maar vorige keer beter. Nu veel minder keuze. Evengoed prima in prijsverhouding. De koffie bij het ontbijt vind ik alleen echt te vies voor woorden en hebben we uiteindelijk maar aan de overkant gehaald. Ondanks dit denk ik dat wij hier wel weer terug komen. Fijn centraal gelegen hotel. Vriendelijk personeel. Bedden en sanitair prima.
jandoornenbal
16 augustus 2018
We hebben een paar geweldige dagen gehad en het ontbijt was perfect
elly_50
16 augustus 2018
Mooi en schoon hotel en goed ontbijt