Duitsland Hessen Willingen Pension Robin Hood
Pension Robin Hood Pension Robin Hood
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Op slechts 300 meter van de skipistes en diverse wandel- en langlaufroutes vindt u Pension Robin Hood. Het Pension heeft een bijzondere ligging: omgeven door bergen en met een prachtig uitzicht komt u hier helemaal tot rust!

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:
  • 3 x een overnachting
  • 3 x ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (41 reviews)
flupke
17 december 2018
We hebben een prettig verblijf gehad bij Pension Robin Hood. Kamer was ruim en was rustig gelegen, we hadden ook een balkon. Prima bedden. Geen Nederlandse tv zenders te ontvangen op de kamer, maar beneden in de bar kun je wel kijken als je dat wilt. Eigenlijk niets negatiefs te melden, hooguit dat er door het hele pension een rookgeur hangt terwijl er binnen niet gerookt mag worden. Voor niet rokers niet prettig. Wat opmerkelijk was is dat er geen waterkoker op de kamer mag zijn, die wordt weggehaald, we hebben hem niet gemist maar ook nooit ergens meegemaakt die voorschriften en we hebben echt al honderden hotels en pensions bezocht. Soms kan het wel fijn zijn als je in je pyjama nog even een kopje koffie of thee kan zetten voor het slapen gaan, dan ga je niet zo snel meer in de bar zitten om daar wat te drinken. Bij ontbijt iedere dag 3 verse broodjes p.p. en een buffet met verschillende vleeswaren, kaas en ander beleg, ook fruit en een eitje en yoghurt toe voor wie wil. We komen er graag nog eens terug.
henkvaLj9g
23 november 2018
Vriendelijke ontvangst, keurige ruime kamer, mooi uitzicht. Een aanrader!
Wim Bakkenes
14 november 2018
Mooi pension met een hele aardige eigenares en enthousiaste hond. Kamer met balkon schoon en groot genoeg. Douche prima en ook nog eens voldoende kastruimte. Bar met genoeg drank om de avond goed door te komen. Ontbijt 'gewoon' goed. Alles is er en wordt indien nodig weer aangevuld. Lekkere koffie, al is het uit een automaat! Omgeving prima met goed aangegeven wandelroutes. Ook nog een VVV kantoor met veel informatie. Genoeg eetgelegenheden maar vooral de Pizzeria is ons goed bevallen. Willingen is lopend te doen maar kan ook 'gratis' met de bus of met de trein. Wij waren er in april met prachtig weer, alleen maar korte broeken en t-shirts gedragen! LEKKER! We kunnen niet wachten om weer te gaan, alleen nu met wat kouder weer. Maar dat is ook een uitdaging. Zal wat meer binnen vermaak worden. Ook dat is in de buurt genoeg! Ook supermarkten en diverse leuke, goedkope winkels, modezaken vlakbij het Pension.
jrutjewlID
07 november 2018
Gewoon Goed.
kittyrvhW6
19 oktober 2018
Een heel leuk en gezellig pension.lekker knus en huiselijk.wij hebben het er heel goed naar onze zin gehad.een echte aanrader voor als je iets in huiselijke sfeer zoekt.