Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,63 p.p.p.n.   verblijfskosten

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het u aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

  • 1 x een overnachting in een classic kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,63 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (264 reviews)
erikteeuwen
10 maart 2019
Weer een prachtig hotel van van der Valk voor een superprijs via Hotelkamerveiling. Genoten van het uitgebreide ontbijt. De classic kamer is niet heel groot maar wel voorzien van alle comfort. Zoals een gratis kluisje. Zeer belangrijk vinden wij. Heerlijk groot bed, grote moderne TV tegen de muur. Koelkastje ter beschikking. Fatsoenlijke wifi verbinding. Kortom genoten.
Heldenderzee
03 maart 2019
100%
angie74
16 februari 2019
Fijn hotel minder luxe dan diverse andere vd valk hotels, maar prima service...prijs kwaliteitsverhouding is geweldig Enigste verbeterpunt is het toilet bevind zich te dicht naast muurtje, maar kamers worden verbouwd dus wij verwachten dat het bidet verdwijnt het toilet wat word verplaatst en dan is het perfect.
Martin ZH
10 februari 2019
Prettig hotel. Ligt gunstig t.o.v. centrum Rdam, bijwonen concert De Doelen, filmhuizen Cinerama, Kino en Lantaren Venster, met bus 32. Meer dan uitstekend ontbijt. Fijne, attente medewerkers, service gericht.
jimbo019
25 januari 2019
Kamer was aan upgrade toe we zagen wel dat men bezig was op de dag dat we vertrokken, gaf wel een romme;ig indruk bij het verlaten dat je alsnog in een lamer werd geplaatst terwijl men dit al heeft ingepand. Het ontbijt is niet onaardig heb bij een andere van der Valk Hotel een betere ontbijt en personeel gewend, tafels waren niet gedekt en personeel was niet te bekennen.