Nederland Utrecht Utrecht Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
Hotel Mitland Hotel Mitland
€ 55
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,59 p.p.p.n.   verblijfskosten

Er even lekker tussenuit? In Utrecht op nog geen tien minuten rijden van het bruisende stadscentrum ligt Hotel Mitland. Het viersterrenhotel is gelegen aan een rustig park en biedt een schitterend uitzicht op de oude verdedigingsvesting Fort de Bilt. Voor een heerlijk nachtje weg, ontspanning en shoppen bent u hier aan het juiste adres.

  • 1 x een overnachting in een superior kamer
  • Gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik sauna en het Turks stoombad
  • Gratis toegang tot fitnessruimte
  • 10% korting per uur op huur van een Bowlingbaan

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,59 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (265 reviews)
hmvandj3od
09 juli 2019
Wij hebben genoten van ons verblijf in Hotel Mitland. Prima ontbijt, lekker diner, heerlijk bed, goede airco. Het personeel was uiterst klantvriendelijk. Ook de verbindingen met de stad zijn zeer gunstig. Er is een shuttlebus, die hebben wij niet gebruikt, dus daarover kan ik iet schrijven, maar met de fiets was alles in Utrecht zeer goed en in korte tijd bereikbaar, m.a.w. het hotel heeft een uitstekende ligging. Ook de entourage is een plaatje. De gracht van fort de Bilt is heel mooi geïntegreerd. Een aanrader waar wij zeker nog vaker naar toe willen.
Judith Bottigliero
24 juni 2019
Keurig hotel en prima service
HGM62
23 juni 2019
Goed hotel, prachtig gelegen aan het water. Mooie schone kamers. Voor herhaling vatbaar!!
chris55
11 juni 2019
Hotel Mitland is een prettig hotel waar je je thuis voelt. De kamers zijn mooi, de bedden comfortabel en de badkamers luxueus. Het ontbijt is een feest want er is ruime keuze aan vers en lekker beleg, brood, fruit en verse fruitsappen. Een aanrader en ik ga zeker nog een keer terug
Hans Koekebakker
02 juni 2019
Fijn hotel, geeft je het luxe gevoel, gastvrij personeel, mooie kamers, heerlijk ontbijt en niet te vergeten, prachtig gelegen !!