Nederland Limburg - NL Velden Hostellerie de Maasduinen
Hostellerie de Maasduinen Hostellerie de Maasduinen
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bourgondische gastvrijheid in Limburg

Hostellerie de Maasduinen - Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen.Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht u van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6 (73 reviews)
dechastesa
09 september 2018
Leuk hotel, kamers zijn prima. Badkamer zit apart van het toilet, is wel fijn. Ontbijt was erg goed en ook het avondeten was erg goed. Personeel is erg vriendelijk.
mweijts
04 september 2018
Prettig hotel. Ongedwongen sfeer, lekker gegeten in het restaurant en de mooie omgeving deed de rest.
vanhoofjes
25 augustus 2018
wel wat verouderde kamers, maar gezellig verblijf met heel vriendelijk personeel.
henkenUyFB
20 augustus 2018
De ontvangst door de eigenaar was uiterst vriendelijk. Kamer gedateerd. Enkele snoeren niet deugdelijk. Muurlamp was niet te gebruiken (snoer zat er omheen gewikkeld op te grote afstand van contactdoos). Kraan douche bleef steken op te hete instelling. Bij inchecken aangegeven dat één persoon gebonden is aan een koolhydraatarm dieet. Hiermee zou rekening worden gehouden. Groot was de teleurstelling, toen mevrouw een in beslag gebakken vis voorgeschoteld kreeg. Toen wij hierover reclameerden, was de reactie eveneens teleurstellend. De kok durfde te beweren, dat het beslag bestond uit maïzena, wat volgens hem géén koolhydraten bevat.... Wij weten en controleerden dit, dat maïzena per 100 gram 87gram!! koolhydraten bevat. Later vermelde de kok ook nog, dat hij een 'beetje' bloem (=koolhydraten!) in het beslag had gebruikt. Helemaal vreemd vonden wij zijn bewering, dat, als ik koolhydraatarm wilde eten, ik beter glutenvrij kon bestellen! Absurd. Wij komen iedere maand in wisselende restaurants, maar dit hebben wij nog nooit meegemaakt. Ook jammer was, dat de eigenaar zich hiervan distantieerde en min of meer achter de kok bleef staan. Na het diner kwam hij nog wel met de vraag hoe het nu moest met het ontbijt. Dit heb ik met hem besproken, maar hier werden in eerste instantie ook nog fouten bij gemaakt. Het ontbijt was overigens vrij sober en als je de daarop volgende dag hetzelfde bordje op tafel krijgt, waarvan je eerder een plak ham hebt gebruikt en wat er dan net zo uitziet (zonder aanvulling of aanpassing), dan kan je alleen maar constateren, dat de maaltijden niet de sterkste kant van deze hostellerie zijn . Als men niet op de hoogte is van bepaalde diëten, zou het juist zijn, om bij de gast te informeren, waarmee men rekening moet houden. Doen alsof en je fouten niet willen toegeven is een kwalijke zaak. De dame, die ons bij het ontbijt bediende, was erg vriendelijk en deed haar best om het mij naar mijn zin te maken (waarbij mijn man dan weer overgeslagen werd vwb fruit en rauwkost...) De overige dagen zijn wij elders gaan dineren, waar men in beide restaurants duidelijk wel op de hoogte was, wat een koolhydaatarm dieet inhoudt. De teleurstelling over dit alles heeft een enorme stempel gedrukt op ons verblijf in Limburg, heel erg jammer. Dat wij niet opnieuw voor een verblijf in deze hostellerie zullen kiezen, mag duidelijk zijn.
hapjesman
27 juli 2018
Erg oud en gedateerd