Nederland Limburg - NL Velden Hostellerie de Maasduinen
Hostellerie de Maasduinen Hostellerie de Maasduinen
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bourgondische gastvrijheid in Limburg

Hostellerie de Maasduinen - Nederland

Ervaar Limburgse gastvrijheid bij Hostellerie de Maasduinen.Dit kleinschalige hotel ligt in Arcen-Velden, net ten zuiden van Arcen en ten noorden van Venlo, op steenworp afstand van Nationaal Park de Maasduinen; een prachtig stukje Nederland om op de fiets te ontdekken. Of wat dacht u van een uitstapje naar de Kasteeltuinen en Thermaalbaden in Arcen of naar winkelparadijs Oberhausen?

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6 (67 reviews)
HWS48
13 juli 2018
Gezellig en goed hotel. Ligt centraal aan plein midden in dorp. Kamers gedateerd en het ontbijt was goed.
BastBase
11 juli 2018
Verouderd
keesviGUsi
03 mei 2018
Hostellerie De Maasduinen in Velden. Ontvangst was prima. We konden eerder inchecken omdat de kamer al beschikbaar was. Het personeel is erg vriendelijk en erg behulpzaam! De kamer was schoon wel wat gedateerd, kan een facelift gebruiken. Te kleine TV om met 2 personen goed naar te kunnen kijken. Badkamer ook aan opknapbeurtje toe. Douchekop was wel goed!
Nico Rijt van de
23 april 2018
Verwacht geen luxe maar een gezellig en gastvrij hotel. Alles is netjes en het ontbijt is prima. Ideale ligging om Noord Limburg te leren kennen. Direct in de buurt van Venlo of Arcen.
ang162
16 april 2018
Prettig hotel en fijne bediening