Nederland Utrecht Houten Van der Valk Hotel Houten
Van der Valk Hotel Houten Van der Valk Hotel Houten
€ 53
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Van der Valk Hotel Houten is centraal gelegen op een steenworp afstand van de sfeervolle Domstad Utrecht. Na een heerlijk dagje shoppen en culinair genieten, komt u lekker tot rust in een kamer met whirlpool en rainshower.

Een 2 daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in comfort hotelkamer voorzien van een ontspannende whirlpool en een verkwikkende rainshower
  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • 2 flesjes SPA blauw op de kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9,2 (711 reviews)
Ans Ozkurt-Koelewijn
29 januari 2019
Super van genoten tophotel met goed restaurant!
jodi1952
29 januari 2019
Supervriendelijk personeel. Diner was goed, ontbijt super. Badkamer en bed schoon. Tapijt in de kamer kon wel een goede stofzuigbeurt gebruiken.
schul334
28 januari 2019
Weer een top verblijf gehad bij een van der Valk Hotel. Prima kamer heerlijk bubbelbad, goed ontbijt en heerlijk gedineerd.
carcooner
22 januari 2019
Fantastisch hotel .Fraai uitzicht. Zeer goede service
leeuwin
22 januari 2019
Prachtig hotel, vriendelijk personeel, hele mooie kamer, precies zoals weergegeven op de foto's van de site.