Nederland Drenthe Emmen Van der Valk Hotel Emmen
Van der Valk Hotel Emmen Van der Valk Hotel Emmen
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Van der Valk Hotel Emmen is een ideale uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in Drenthe. Bezoek Dierenpark Emmen, bewonder de prehistorische Hunebedden of maak een fietstocht in het mooie landschap. In het hotel kunt u heerlijk ontspannen in het verwarmde zwembad, culinair genieten in het restaurant of relaxen in uw kamer met bubbelbad.

  • 2 x een overnachting in een kamer met bubbelbad
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Gebruik verwarmd binnenzwembad en jacuzzi
  • Gebruik van de fitnessruimte
  • Vrij gebruik overdekte fietsenstalling

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,7 (464 reviews)
apie1
23 september 2018
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad van 17 t/m 27 september 2018!!! Een 10 met een griffel om nooit te vergeten!!! Willem en Siny Blaauwgeers- Platjes.
jeanetvdveen
23 september 2018
Goed hotel. Vriendelijk personeel. Ruime kamer
CeesmajW10
23 september 2018
Leuk hotel met zwembad. Ruime kamers. Het brood bij het ontbijt kan beter. Diner is uitstekend. We komen graag terug.
16711JW
21 september 2018
Het van der Valk hotel in Emmen is een prachtig hotel. Mooie kamers met douche en bad. Vriendelijk personeel.Aleen in het restaurant lang wachten, niet echt profecioneel, De kamers hebben wel veel last van het verkeer, veel herrie . Het hotel wodrt gerenofeerd , dus zullen de ramen wel beter geluid gaan tegenhouden.
Cock Grandia
20 september 2018
Helemaal prima. Goede prijzen en prima eten en service. Iets ouder Van der Valk, maar allemaal schoon, royaal inclusief royale badkamer. Aanbevolen!