Nederland Utrecht Houten Van der Valk Hotel Houten
€ 53
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet en ontspan in een kamer met bubbelbad

Van der Valk Hotel Houten - Nederland - Houten
Van der Valk Hotel Houten is centraal gelegen op een steenworp afstand van de sfeervolle Domstad Utrecht. Na een heerlijk dagje shoppen en culinair genieten, komt u lekker tot rust in een kamer met whirlpool en rainshower.

Een 2 daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in comfort hotelkamer voorzien van een ontspannende whirlpool en een verkwikkende rainshower
  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • 2 flesjes SPA blauw op de kamer
  • Gebruik van 2 uur draadloos internet per dag

  • € 9,00 veilingkosten

nvidg7
aug 22, 2017
Prima hotel, heerlijk ontbijt! Aanrader
FennekeAnnet
aug 15, 2017
Betreft van der Valk in Houten. Mooi hotel, prachtig uitzicht. Mooie ruime kamer. Met een upgrade en bijbetaling van € 15,00 hadden we een luxe kamer op de 13e etage. Kamer is niets mis mee. Alleen ontzettend gehorig. Kamer 1305 ligt pal naast de lift, wij dachten dat de herrie daardoor veroorzaakt werd. Dit bleek niet de oorzaak. Net naast de lift en onze kamer zat de personeelskamer waar door de schoonmakers de pauzes werden gehouden. Er staan daar een tiental stoelen met ijzeren poten op plavuizen, die schuiven constant heen en weer. Het begint al vroeg. Dus een mooie luxe kamer naast zo'n "personeelshok" heeft niet de voorkeur. De volgende keer nemen we een comfortkamer. Minder luxe maar ook minder ergernis. Zonde wat het is een superhotel. Met attent baliepersoneel. Er zijn ontzettend veel mensen die daar komen met een fiets, het afsluitbare fietsenhok mag wel worden uitgebreid of verdubbeld. Er stonden minstens 50 fietsen. Iedereen komt en gaat niet op hetzelfde moment, dus heel erg passen en meten.
maikelgeleijns
aug 15, 2017
Gastvrij, prima kamer, heerlijk ontbijt! Een prima hotel!
janke56
aug 11, 2017
Fijn hotel met schone kamers en een heel goed ontbijt.
ricard7RyU
aug 10, 2017
Prima hotel heel tevreden voor herhaling vatbaar
Des-ray
aug 10, 2017
Van der Valk altijd goed
gast456
aug 09, 2017
upgrade genomen: een geweldig verblijf! Echt een aanrader. Heerlijk ontbijtbuffet.
Jpm Moesker
aug 08, 2017
Wij hebben een super verblijf gehad !! Eerste keer gedaan via deze site en het was top geregeld !! Heerlijk nog in het restaurant gegeten en ontbijt was overtreffelijk. Zeker herhaling vatbaar !! Afz Moesker
baksal3m28
aug 05, 2017
Een prachtig hotel,mooie grote kamer en badkamer.Gezellige,sfeervolle bar!Uitgebreid ontbijt.
zanding12
aug 05, 2017
Het is super mooi en leuk hotel. Personeel is heel vriendelijk en behulpzaam. Een Aanrader