Nederland Utrecht Houten Van der Valk Hotel Houten
  • Populaire veiling
€ 53
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet en ontspan in een kamer met bubbelbad

Van der Valk Hotel Houten - Nederland - Houten
Van der Valk Hotel Houten is centraal gelegen op een steenworp afstand van de sfeervolle Domstad Utrecht. Na een heerlijk dagje shoppen en culinair genieten, komt u lekker tot rust in een kamer met whirlpool en rainshower.

Een 2 daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in comfort hotelkamer
  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • 2 flesjes SPA blauw op de kamer
  • Gebruik van 2 uur draadloos internet per dag

  • € 9,00 veilingkosten

Heleenlh4e
feb 28, 2017
De veiling was voor een comfort kamer. Deze was vol. Met bijbetaling van 15 euro een luxe kamer kunnen boeken.
jacqueYXen
feb 28, 2017
Geen handdoeken op de kamer, kamer niet goed schoon gemaakt . Rioollucht in de badkamer. Ontbijt was prima en maakte wel wat goed. Niet de kwaliteit die we normaal van van der Valk gewend zijn!
herma57
feb 28, 2017
Kamer prachtig, comfortabel. Ontbijt prima! Zoals gewoonlijk bij van der Valk natuurlijk. Wij gaan vast weer.
ElsPeet
jan 05, 2017
Fijn Personeel, prachtige kamer. Hoge verdieping, met een geweldig uitzicht! Aan t ontbijt ontbrak niets! 10 dus!
marthaK7Yo
nov 12, 2016
mooie ruime kamer, goed ontbijt en goed ontvangst
jawe64
okt 31, 2016
Supermooi hotel. Schitterende kamer met ijskast, grote tv (en Filmnet) en bubbelbad. Ontbijt is uitgebreid en zeer goed.
paar
sep 03, 2016
Mooie kamer
debbybb
jul 27, 2016
Geweldig hotel..vriendelijk personeel..voor herhaling vatbaar!
nielshWdlN
jul 18, 2016
Fantastisch Hotel. Kamer netjes verzorgd. Vriendelijk personeel. Ontbijt goed. We hebben een prima verblijf gehad
jjvand2DTU
jul 13, 2016
prima!!