HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
HUP HUP
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,46 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het unieke Carlton de Brug ligt in het Brabantse Mierlo, bekend om haar prachtige natuur en toch vlak bij de gezellige steden. Het luxe viersterrenhotel beschikt over het grootste Sports & Health Centre van Europa met alle mogelijke faciliteiten voor liefhebbers van sport en ontspanning.

  • 1 x een overnachting in een Base room
  • Vrij gebruik van zwembad, saunacentrum, fitness, tennis en squash
  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis draadloos internet in het gehele hotel

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,46 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,8 (136 reviews)
mes9
07 januari 2019
Geweldig hotel,ziet er prachtig uit. Genoeg te doen erg leuk,niets op aan te merken. Ook lekker gegeten.
Ilaana
08 december 2018
Knap vernieuwd hotel met sport thema, creatieve kamer, wellness, verschillende sportfaciliteiten inbegrepen in de prijs, 2 lekkere restaurants en uitgebreid ontbijt. Goede wifi verbinding.
Luisa.servanie
05 december 2018
Was heel leuk, en heel veel activiteiten . aan te raden.
melktandje
29 november 2018
super hotel net gebouwd met super leuke activiteiten zoals reuze tafelvoetbalspel glijbaan minigolf zwembad en sauna voetbalvelden binnen en buiten bowling en tennisbanen
wimnelBR2b
25 november 2018
Hotel is niet voor oudere mensen. Hotel is goed voor gezinnen met kinderen. In het hotel logeren / wonnen veel Poolsche mannen die ergen werken!! Herrie ivm kinderen die rennen door de gang. Ik geeft dit hotel een 4 slecht!! Nooit meer in dit hotel!!