Nederland Zuid-Holland Voorschoten Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 65
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kiest u voor uitwaaien aan het strand van Katwijk of gaat u toch liever winkelen in Leiden of Den Haag? Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw biedt voor ieder wat wils. Vanwege de ideale ligging is dit hotel een perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige break.

Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard kamer
  • 1 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Gratis koffie- en theefaciliteiten op de kamer
  • Toegang tot fitnessruimte
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,90 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (130 reviews)
Francois Tielens
17 juli 2019
9
prima hotel
all22
04 juli 2019
7
Goed hotel. Mooie kamer. In het gebouw tegenover het hotel. Bij receptie werd niet gezegd, dat je via een corridor met de lift naar het andere gebouw kon gaan, dus de bagage 2 hoog de trap op gebracht. Ontbijt zoals bij van de Valk prima en ook diner goed. Veel leuke uitstappen in de omgeving, waaronder Kasteel Duivenvoorde, alleen met rondleiding te bezoeken, heel mooi gelegen in het park.
JN van der Ent
02 juli 2019
8
Goed vd Valk hotel👍🏻
marijkHtdM
29 juni 2019
7
Prachtig hotel. Nette kamer. Vriendelijk personeel Douchelputje stonk erg
MMKM47
29 juni 2019
2
Zeer ontevreden over slaapkamer, om 14.30 ingecheckt en om 23.30 willen we een rustig nachtje slapen. Tot onze grote ontsteltenis zijn er overal ( Bed, Plafond, Vloer, Op onze kleren, Overal ) is er ongedierte ....PISSEBEDDEN. Ganse nacht niet geslapen en overal rode vlekken op ons lichaam. Hier zijn we niet goed van.! Van der Valk onwaardig.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten