€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (82 reviews)
marryrodenburg
20 september 2018
De boeking kon niet op de datum die ik wilde. Wilde het cadeau geven aan een bruidspaar. 21 sept kon niet. Hadden heel weinig keus. In september waren er maar 2 data. Contact gehad met veiling. Heb zelf het hotel geboekt. Wat een succes was hotel de gouden leeuw in Voorschoten was top.
Ina Wijsbeek
09 september 2018
Zeer goed. Fantastisch hotel.
jooponline
08 september 2018
Het is een mooi en zit tussen rustiek en modern. Gastvrij en vriendelijk ontvangst. Prachtige mooie, schone, mooie inrichting, prima bedden en volledige kamers. Prima ontbijt. In een woord een fantastisch Hotel. Toos en Joop Hiele
Ina Wijsbeek
07 september 2018
Zeer goed hotel. Wij hebben een upgrade gedaan van €6 per nacht. Dan hadden we een balkon. Zeer goed ontbijt. Meerdere keren in verschillende van der valk hotels overnacht. Altijd zeer tevreden. Mooie ruime luxe kamers. Van der valk hotels zijn zeer aan te raden.
wrruisyAmE
04 september 2018
een goed hotel. Nog met de ouderwetse vd Valk uitstraling! Maar dat heeft juist zijn charme. alles super netjes. lekker dicht bij Leiden, den Haag, Scheveningen. voor herhaling vatbaar !