€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (90 reviews)
famsikAsv8
06 december 2018
kamer 315, ruim goede bedden en mooie badkamer. Helaas niet mogelijk om te lezen in de kamer, alleen plafond spotjes'. zet een schemerlampje op tafel en een schemerlamp naast het bureau, zodat je de verwarming cq airco niet met een zaklamp hoeft te verlichten. dan heb je een prachtige kamer, met weinig kosten of moeite. e hebben genoten van het heerlijke ontbijt.
RIBBEDEBIE
25 november 2018
Wij hebben verbleven bij VDValk De Gouden Leeuw en het was een superverblijf een standaardkamer maar zeer proper en mooi . Een super ontbijt gehad maar ook de eerste avond daar zeer lekker gegeten ! Het personeel was top ! Bedankt
mirandavelthuizen
03 november 2018
Echt weer een fijn vd Valk hotel!! Aan de buitenkant gedateerd maar eenmaal binnen is het gewoon GOED! Wij vinden alleen de harde muziek in Het restaurant een minpuntje!
Fleurtje8
26 oktober 2018
Onlangs voor de 2e keer een overnachting in de Gouden Leeuw. Helaas was deze kamer minder gunstig gelegen.. Al vroeg werden we wakker door vrachtauto's die bij het distributiecentrum af en aan reden. Heel jammer. Verder verblijf zoals te verwachen. 3 gangen menu basic, gezellige barkeeper en goed ontbijt.
slager126
25 oktober 2018
alles was TOP voor elkaar.