€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,3 (106 reviews)
sijmenpost
17 februari 2019
Mooi hotel goede service en ontbijt en diner aren heerlijk
alexandra1952
11 februari 2019
Vriendelijke ontvangst, goede kamer en zeer goed ontbijt. Doen we snel nog een keer
Ronnieke405
10 februari 2019
Afgelopen vrijdag afgezakt naar hotel De Gouden Leeuw van de keten Van Der Valk. Vriendelijk onthaal en prachtige kamers. Wij hadden standard kamer en hadden pech dat er een enorme wind en regen was dat men langs alle kanten hoorde. Hadden kamer met ligbad en douche. Hebben ook gebruik gemaakt van het restaurant dat ook hier een topper is zoals meermaals bij deze keten van toepassing is. Kom hier zeker nogterug maar in andere. Periode zodoende dat we fietsen kunnen meenemen. Leuke omgeving om te fietsen.
Snelvis
08 februari 2019
Fijn en comforatbel hotel. Gunstig gelegen tussen Den Haag en Leiden met bushaltes voor de deur.
fjpgahrmann
01 februari 2019
Hotel v d Valk Gouden Leeuw. Kamer op de 2e etage was niet warm te krijgen. Vraagtemperatuur op 30 graden gezet, haalde niets uit. Tenslotte maar naar bed gegaan. Diner was wel lekker.