Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 65
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis toegang tot het nieuwe Wellnesscenter met een zwembad, Turks stoombad, sauna, voetenbaden en aroma douches
  • Gratis gebruik van fitness
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (178 reviews)
John Lok
23 september 2018
6
Leuk hotel maar minder dan bijv. Hengelo of Schiphol.
hannesxRZy
18 september 2018
10
Alles 10/10
Bmw330ci
17 september 2018
6
Niet duidelijk en dingen waren niet goed geregeld zoals geen bekertjes , kussen etc
herma57
12 september 2018
7
prima kamer, badkamer iets minder; douchen in bad vinden wij niet prettig. Het bed was op zich goed, maar er lag een heel "zweterig" top-matras op het andere matras, wat ook nog steeds verschuift. Gelukkig was het geen warm weer, anders was het echt héél onprettig, dat was het nu ook al. Ontbijt was prima. Het zwembad hebben wij niet gebruikt door tijdsgebrek helaas. Leuke fietsroute vanuit het hotel (alleen moet je voor een heel kleine kaartje van de omgeving van het hotel wel 2,25 betalen dan, een kopietje met de paar knooppunten was vriendelijker geweest) maar enfin, wel een mooie route gefietst dus.
mirjam1970
11 september 2018
9
Heerlijk hotel, echt een aanrader. Vriendelijk personeel, mooie kamer en gratis gebruik gemaakt van de Welness en zwembad. Ik zou zeggen, doen!


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten