Nederland Noord-Brabant Vught Hotel de Kruishoeve
Hotel de Kruishoeve Hotel de Kruishoeve
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuurschoon nabij sfeervol Den Bosch

Hotel de Kruishoeve - Nederland - Vught

Er even lekker tussenuit in eigen land? Natuurliefhebbers kiezen voor een verblijf bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Dit gastvrije hotel is prachtig gelegen in een bosrijke omgeving. Gaat u liever winkelen? Het altijd gezellige Den Bosch ligt op een steenworp afstand!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,8 (51 reviews)
mfvandeudekom
23 maart 2019
Slechte nacht gehad. Kamer niet schoon, wc kon je niet op zitten omdat je klem zat tussen de muur en de toiletrolhouder. Smerige gordijnen, vieze tegels badkamer, douchekop van 4 cm! Bedlampjes op hoofdhoogte, midden in het hoofdboard. Vreselijk veel lawaai tot half vier 's nachts.
shaantje
18 februari 2019
Het begon al onderweg. Geen borden die naar het hotel verwijzen aan de weg. Dan rijden we ineens op een onverharde weg en weten niet of we wel/niet goed zitten. Binnen werden we slecht ontvangen, even tussen door aan de bar, onvriendelijk en gehaast. We voelden ons daarmee niet echt welkom. De kamer was helaas ook niet wat we verwacht hadden, wit en kaal met een klein raam, gevangenis-achtig. Badkamer klein en verouderd. Het ontbijt was heel mager, geen croissants bijv., fruit waren twee appeltjes in een schal. etenswaren werden niet (of niet tijdig) bijgevuld, dus geen komkommer meer, geen gekookt ei, etc.. Al en al niet wat je zou verwachten van een driesterrenhotel, en zo'n ongezellige straling heb ik zelf (gelukkig) nog nooit meegemaakt in een Nederlands hotel. Voor ons niet voor herhaling vatbaar.
bobbydebieder
08 december 2018
Na het lezen van de recensies zag ik bijna op tegen een verblijf in het hotel. De ontvangst was bijzonder vriendelijk, er werd duidelijk uitgelegd waar het ontbijt was en hoe ik met lift of trap naar de etage kon. Ook werd gevraagd of ik wilde eten in het hotel en dat wilde ik. De kamer was inderdaad sober, maar wel netjes en fris. Een goede tv was aanwezig en een wekkerradio. Ook een bureautje waar ik mijn laptop op kwijt kon. De douche was ruim genoeg, wel veel kalk op de tegels en wat scheurtjes in de wasbak, maar alles schoon, ook het toilet. Het eten was lekker en de bediening was vriendelijk, ook de witte huiswijn smaakte prima. Ik hoefde niet meteen af te rekenen, dit kon ik ook bij vertrek doen. Het enige waar ik last van had was de kamerdeur die een beetje 'klapperde', maar daar heb ik mijn koffer tegenaan gezet en zo kon ik toch ongestoord slapen. Het bed was prima en het hoofdkussen ook. Een bedlampje was ook aanwezig. Het ontbijt was prima verzorgd, geen roereieren met spek, maar wel een gekookt eitje en verschillende soorten brood en beleg, jus d'orange, melk, yoghurt, muesli, ontbijtkoek, thee, koffie, etc. Twee mede-gasten begrepen ook niet waarom er in sommige recensies zo negatief over het personeel en/of het ontbijt gedaan werd. Het klopt dat het hotel wat gedateerd is, maar ik heb een prima verblijf gehad.
patries1987
11 november 2018
We hadden gevraagd naar een 2 persoonsbed of 2 bedden naast elkaar en een rustige kamer. We hadden 2 aparte bedden naast elkaar. Alleen de bedden schoven continue van elkaar af als de andere even draaide in bed. 1 matras zakte door. S ochtends meldde we dit aan de bar(receptie was dicht en je moest je melden bij de bar) de vrouw meldde dat alle matrassen net waren vernieuwd. Ze zou hier na kijken, misschien dat de boxspring aan vervanging toe is. Ik vond de badkamer zelf niet zo schoon. Op de muur zaten een aantal haren. Voor 1 nacht is het er net te doen, kamer is ook vrij klein. Maar ik zou er niet graag langer willen verblijven. Ontbijt was niet heel veel. Maar voor iedereen wel iets wat die lust
Jean2000
26 oktober 2018
Hotel was zeer rumoerig en had het idee dat de minste kamers toebedeeld werden aan de vouchers van hotelkamer veiling. Ontbijt was goed