Nederland Noord-Brabant Vught Hotel de Kruishoeve
Hotel de Kruishoeve Hotel de Kruishoeve
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Er even lekker tussenuit in eigen land? Natuurliefhebbers kiezen voor een verblijf bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Dit gastvrije hotel is prachtig gelegen in een bosrijke omgeving. Gaat u liever winkelen? Het altijd gezellige Den Bosch ligt op een steenworp afstand!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (65 reviews)
famproTWsr
17 augustus 2019
Een wat verwaarloosd hotel wat op een prachtig plekje midden in de natuur staat. Eenvoudig ingericht. Eenvoudig sober ontbijt. De eettafel wordt niet elke keer schoongemaakt als de gast weg gaat. De omgeving rondom het hotel rommelig. Duidelijk dat er te weinig aangedaan wordt. Personeel heel aardig en goedwillend.
yvonneQuE5
28 juli 2019
Een gezellig hotel Op een toplocatie. Keurige kamer Schoon en netjes. Prima ontbijt. Voor herhaling vatbaar.
hartmann
22 juli 2019
Rustige gemoedelijke fiets omgeving en redelijk dicht bij den Bosch. Goede en vriendelijke service. Kom hier zeker nog een keer terug.
Klaas Zwartenkot
21 juli 2019
goed hotel, lekker in de natuur. Alleen jammer dat de nachtrust verstoord werd ,door een groep meiden die om 03:00 uur in de nacht keihard in de gang aan het praten waren, nadat ze waarschijnlijk uit waren geweest.
NicoN
19 juli 2019
Redelijk hotel, mooie omgeving, en lekker gegeten voor een redelijke prijs.