Nederland Gelderland Veessen Hotel IJsselzicht
Hotel IJsselzicht Hotel IJsselzicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Café Restaurant IJsselzicht. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en biedt u een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een overnachting in een dijkzichtkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,6 (281 reviews)
dmathijsen
20 juli 2018
Als het mooi weer is zit je daar weg goed .vriendelijke mensen. Goed ontbijt
urthali
16 juli 2018
Heerlijk weekend gehad! Locatie is perfect, eten prima. Heerlijk terras!
desinees
15 juli 2018
Gastvrij verblijf op prachtige locatie: TIP-TOP.
herma57
12 juli 2018
kamer, gehorig/basic/simpel/oud, maar schoon en bedden niet slecht. Het eten in het restaurant was boven verwachting erg lekker! moesten wel al met de tassen en al metéén aan tafel anders kon het niet meer. (19,00 uur!) ontbijt was genoeg, maar saai/simpel/basic. (moést ook om 9.00 uur omdat de (enige) andere gasten dat namelijk wilden) jammer. ook jammer, dat als er maar 2 gasten zijn, dat ze dan altijd naaaast elkaar worden geplaatst! waarom?? omdat de "kamermeisjes" dan achter elkaar door kunnen gaan? een paar meter verder lopen is zo erg? terwijl je dan zo prettig prive en rustig zou kunnen zitten toch?! de omgeving is fantastisch, leuk met de veerboot over en genoeg te wandelen en te fietsen! kortom, geen fiasco, maar ook geen 2e keer meer voor ons dus.
MarijeKettenes
08 juli 2018
We hebben een fijne overnachting gehad bij het ijzelzicht. Het is een rustig hotel met prachtige omgeving en ontzettend vriendelijke eigenaren. We voelden ons erg welkom en hebben een heel plezierig verblijf gehad.