Nederland Gelderland Veessen Hotel IJsselzicht
Hotel IJsselzicht Hotel IJsselzicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel IJsselzicht - Nederland - Veessen

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Café Restaurant IJsselzicht. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een overnachting in een dijkzichtkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,6 (315 reviews)
spriety9Gv
24 september 2018
In tegenstelling tot vorige negatieve reacties kan ik zeggen dat het verblijf uitstekend mee viel. Henny zei niet veel maar bij Nol kon je voor alle vragen terecht. Goede bedden, propere kamer, verzorgd ontbijt (op tafel) en s' avonds kon je uitgebreid of gewoon iets eten en je hebt een mooi uitzicht op de ijssel. Het enige wat ons stoorde was de hardhorigheid van de buren waardoor we mee konden luisteren naar hun programma en het slechte weer. Maar is heel zeker voor herhaling vatbaar.
pietvanl
23 september 2018
Ik heb tevoren heel goede en slechte beoordelingen gelezen. Wij waren met 2 paren 70+. Onze ervaring:super goed. De slechte beoordelingen komen waarschijnlijk van verwende jeugd,die geen idee hebben van value for money. Laat je niet weerhouden, Gaan ! piet
anna1010
21 september 2018
Zeer slecht!! Ontzettend chagrijnig personeel. Je kunt merken dat ze het niets meer interesseert. Zeer slechte hygiëne! Nooit meer!!!
Jetze 386580 Haarsma
17 september 2018
Leuk klein hotel aan de Ijssel, heel gezellig en leuk paar die de tent runt. Vanwege hun leeftijd stoppen ze 1 november met het hotel. Het is een oud gebouw en de kamers boven een paar aan de dorpskant en een aantal aan de waterkant. Het eten is goed, ontbijt eenvoudig maar perfect en de bedden liggen super. En belangrijk een heel mooi gebied als je van fietsen en wandelen houdt.
lb.alpine71
16 september 2018
Laten we het verblijf in dit hotel een bijzondere ervaring noemen. Internet lag er net dit weekend uit. De ketels waren uit. Waardoor we op zaterdagavond en zondagmorgen koud moesten douchen. Betalen per pin was door de internetstoring niet mogelijk. Daarnaast viel de douchedeur uit elkaar als je hem dicht wilde doen. Wat wel gezegd moet worden: het uitzicht was prachtig, het ontbijt goed verzorgd.