Frankrijk Val d'Oise Roissy-en-France Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte
Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte
Waarde €   122,00
€ 75

Stedentrip de romantische metropool Parijs

Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte - Frankrijk

Citytrip naar Parijs? Overnacht comfortabel in het 4-sterren Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte. Dit hotel, gelegen op 15 kilometer afstand van het centrum van Parijs, is een goede uitvalsbasis om de Franse lichtstad te ontdekken.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

Gemiddelde score 6,0 (3 reviews)
hubertus
16 december 2019
4,0
We hebben Parijs niet bezocht. Immers, het openbaar vervoer werkt niet. Jammer dat Hotelkamerveiling hier niets in kan/wil betekenen. Na diverse mails en telefoontjes uiteindelijk kunnen annuleren (volgens de boeking niet van toepassing) en we kunnen bij de gratie van Tulip toch nog boeken, wel deze maand nog... We verheugen ons nog op de dagen die gaan komen
missbl5BmO
17 oktober 2017
Mooi hotel, grote kamer, heerlijk bed, prima ontbijt, is alleen niet zo handig als je met de Thalys reist en in dit hotel verblijft, te ver, te ingewikkeld voor de eerste dag om uit te zoeken waar je naar toe moet.
Tamara Brauers
28 juli 2017
Golden Tulip in Roissy en France bezocht. 4 sterren mijns inziens niet waard. Trieste gedateerde kamer met een heel klein raam. Krijgt er depressieve neigingen.Matras zeer slecht, voelt de spiraal. Parkeersysteem werkt niet....komt er niet uit met uitrijkaart. Ontbijtbuffet karig. Wel aardig personeel en goeie koffie. Maar echt niet meer dan 3 sterren waard.