Nederland Limburg - NL Gulpen Gasthof Euverem
Gasthof Euverem Gasthof Euverem
€ 37
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bourgondisch genieten in Zuid-Limburg

Gasthof Euverem - Nederland - Gulpen

In het Bourgondische Gulpen, bekend om haar Gulpener bier, vindt u Gasthof Euverem. Dit gezellige gasthof is een ideaal startpunt voor mooie fiets- en wandeltochten in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. In een straal van slechts 15 kilometer liggen gezellige winkelsteden.

  • 1 x een overnachting in een comfortabele kamer met boxspring bed
  • 1 x een Limburgs ontbijt
  • Gratis gebruik afsluitbare garage voor motoren en fietsen
  • Zelfgemaakte wandelroutes verkrijgbaar bij de receptie

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (73 reviews)
Veerle Desmares
22 februari 2019
Een gedateerd en klein hotel wat toe is aan vernieuwing. Kamer was klein, drukkend en warm met een badkamer van 1 bij 1. Het was veel te gehorig zoals vallende deuren en mensen die op de gang praten. Ook het ontbijt was niet veel belovends. Wij boeken de volgende keer gewoon weer een Van der Valk.
Shaan & Koos
21 februari 2019
Voor de prijs dat wij betaald hebben een goed hotel alleen vind ik dat ze beter kunnen schoonmaken want de vloer was niet bepaald schoon
noordkap
21 februari 2019
een eenvoudig,maar goed en schoon gasthof. tevens een prima ontbijt
mhoogeVW5U
20 februari 2019
Eenvoudig...alles erop en eraan! Wij zijn zelf ook eenvoudig. Vriendelijk personeel! Zeker voor herhaling vatbaar!
mei488
15 februari 2019
gezellig, rustig hotel; in een mooie omgeving vriendelijke bediening