Nederland Drenthe Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ervaar gastvrijheid in het prachtige Vechtdal

Charme Hotel Wildthout - Nederland - Ommen

Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kunt u zich in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 1 x een overnachting in een Charme kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (98 reviews)
kalasin
16 juni 2018
prima
amg.sanders55
13 juni 2018
Geweldig aardig personeel. Beneden al gerenoveerd. Kamer was erg jammer. Er waren bij het bed aan een kant een schuinte, je kon niet rechtop lopen. Aan de andere kant een balk midden in de loopruimte. Dus steeds uitkijken. Niet fijn, naar onze mening kun je zo geen kamer verhuren.
meerlilDpL
09 juni 2018
Ik doe normaal nooit mee aan beoordelingen maar dit wil toch wel even kwijt, want zoiets hebben we nog nooit meegemaakt. Na het zien van de foto's op de side van het hotel leken het mooie kamers. Maar als je daar komt als je de veiling hebt gewonnen komt er een verrassing kamer 11 2de verdieping, wij lopen het Pieterpad en vinden echt het belangrijkste de bedden en die waren goed en de kamer ook, en het ontbijt ook personeel heel vriendelijk, maar nu komt het de badkamer en de WC. Wat hier voor een architect bezig is geweest was volgens mij pas klaar met de opleiding, maar wat hij / zij hier heeft klaar gekregen is echt van klasse denkwerk. Op een kamer van pak hem beet van 4 x 4 als het dat was, een hok te bouwen voor de douche, WC pot en wastafel. Maar nu komt het de WC pot staat direct achter de deur in het midden van het hok als je op de pot zit moet je de deur open laten anders kom je niet weg met je knieën dan heb je 10 cm links van je de douchebak als je gedoucht hebt moet je je verder afdrogen in de kamer want in dat hok gaat moeilijk en rechts van de pot is de was tafel als je daar aan staat sta met de benen tegen de pot aan zoveel ruimte heb je daar over. Er is vanuit het hok een voordeel als je op de pot zit mis je niets van waar je naar aan het kijken bent op de TV. ik hoop voor de eigenaar dat hij hier niet het woord charme voor gebruikt. Voor de rest beoordelen we het toch nog met een 7
g-m.barkema
06 juni 2018
Het hotel is fraai gelegen met een mooie tuin. De ontvangst bij de receptie was hartelijk. De huidige eigenaren hebben het hotel nu rond 3 jaar in hun bezit. Het restaurant en de serre zien er gelikt uit en voldoen helemaal aan de huidige eisen. De kamer is wel een onderhoud toe. Het ontbijt was voortreffelijk, niets te wensen
winter47
18 mei 2018
keurig hotel en vriendelijk personeel.!Een nadeel geen lift als traplopen moeilijk gaat vervelend