Nederland Drenthe Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kunt u zich in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 1 x een overnachting in een Charme kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (103 reviews)
1955
15 september 2018
Leuk hotel op een mooie plek. Hartelijke ontvangst en alle medewerkers zijn heel vriendelijk en behulpzaam. Heerlijk lekker vers ontbijt. We kregen kamer 1 en die is klein, een echte hotelkamerveiling kamer, maar voor ons prima. De badkamer is wel heel erg klein en een beetje onhandig. Onze fietsen konden we stallen in een schuurtje. Al met al fijn verblijf gehad en genoten van het fietsen in deze prachtige omgeving.
henrieJj84
13 september 2018
Kamer was klein slecht onderhouden veel spinnewebben . Personeel was vriendelijk en het ontbijt was goed . Mooie omgeving .
Heleen Coenraadts
06 augustus 2018
Gezellig hotel, vriendelijke eigenaren en bedienend personeel in een schitterende omgeving En blijf er vooral dineren want de keuken is geweldig! De ‘veiling’ kamers zijn simpel maar schoon. Wij komen hier zeker nog eens terug!
Bossius63
28 juni 2018
sfeervol hotel en erg leuk dorp dat Ommen. Prima ontvangst en ontbijt. Kamer màg wel iets moderner zijn.
mnieman.delobel2
26 juni 2018
Goed hotel. Grote kamer lekker ontbijt