Nederland Drenthe Ommen Charme Hotel Wildthout
Charme Hotel Wildthout Charme Hotel Wildthout
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kom ontspannen genieten in het prachtige Vechtdal! Bij Wildthout Hotel & Restaurant in het Overijsselse dorpje Ommen wordt genieten met een hoofdletter geschreven. Na een heerlijke fiets- of wandeltocht in de groene omgeving, kunt u zich in deze statige villa culinair laten verrassen om vervolgens te genieten van een comfortabele nachtrust.

  • 1 x een overnachting in een Charme kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (107 reviews)
sikkenga
26 oktober 2018
*kamer is netjes *helaas geen lift *tv uit de vorige eeuw *geen schone handdoeken tweede dag *ontbijt redelijk Word je bij een aanbieding in de slechtste kamer geplaatst??
luckylex
26 oktober 2018
Aardig hotel, beetje gedateerd en gehorig, maar verder prima kamer en ontbijt.
janbouman
27 september 2018
De kamer viel tegen het ontbijt was goed
CeesmajW10
23 september 2018
Wij werden vriendelijk ontvangen. De kamer die we aangeboden kregen was echter niet wat we ervan verwachten. Het was een zolderkamertje met gescheiden bedden. De balken liepen dwars door de kamer. Toiletbezoek moest met de deur open. De TV stond op een vreemde plek. We konden hem gelukkig verzetten, maar was vanuit bed slechts door één persoon te zien. Gegeten hebben we in het dorp met als achterliggende gedachte dat als het eten dezelfde kwaliteit heeft als de kamer komt dat niet goed. Dom van het hotel. Als hotels dergelijke kamers vullen met hotelkamerveilinggasten is het geen reclame voor beide.
1955
15 september 2018
Leuk hotel op een mooie plek. Hartelijke ontvangst en alle medewerkers zijn heel vriendelijk en behulpzaam. Heerlijk lekker vers ontbijt. We kregen kamer 1 en die is klein, een echte hotelkamerveiling kamer, maar voor ons prima. De badkamer is wel heel erg klein en een beetje onhandig. Onze fietsen konden we stallen in een schuurtje. Al met al fijn verblijf gehad en genoten van het fietsen in deze prachtige omgeving.