Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (199 reviews)
ldekloa6yd
15 februari 2019
We hebben genoten in dit gezellige hotel. Het personeel is super vriendelijk, de ligging is fantastisch. Vlakbij een prachtig strand met strandtenten. Aan de ene kant achter het strand ligt de manteling en de andere kant een heerlijk bos. De kamer was schoon en met alles erop en eraan. Het ontbijt is uitgebreid en heerlijk vers. Een echte aanrader. Wij komen terug.
wschellhorn
07 februari 2019
Het strand hotel ondergaat een verbouwing. Dus is het (tijdelijk) hier en daar wat rommelig. Walcheren en de zee doen dit tijdens het verblijf snel vergeten. Weer of geen weer. Onverteerbaar is het echter, dat men tegen alle informatie in parkeerkosten in rekening brengt. Als er op geattendeerd wordt dat er nb. op elke kamer informatie ligt dat er in “het laag seizoen” hiervoor geen kosten in rekening worden gebracht is de receptioniste niet te beroerd hier over een discussie aan te gaan met de gast. Ondanks het erkennen van de fout corrigeert zij de factuur niet en beschuldigd zij haar collega van nalatigheid. Hoe een paar fijne dagen strand in tienmininuten worden verziekt door een onprofessionele medewerkster. Zeer jammer.
corent6ZQ9
05 februari 2019
Nette kamer, vriendelijke receptie en ofschoon het heel erg rustig was in het hotel deze periode was het ontbijt super, net zo uitgebreid als in drukke periode, ook daarbediening vriendelijk en behulpzaam
ielkatho
01 februari 2019
Een mooi hotel en een fantastische ontvangst. s’Morgens een lekker en uitgebreid ontbijt en s’avonds hebben wij in het restaurant lekker gegeten . Hoed af voor de kok en heel het personeel. Wij komen zeker nog eens terug, Johan en Marlies
tommieja
31 januari 2019
Fijn hotel met een goed ontbijten hebben daar een prettig verblijf gehad.