Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (145 reviews)
mart1
19 september 2018
beste, We zijn er al heel veel geweest en telkens terug super , en erg vriendelijk,Roelandts uit belgie
Booycot
17 september 2018
Goede uitvalbasis om allerlei attracties op Walcheren te bezoeken. Redelijke kamer, goed ontbijt.
info8846
15 september 2018
Eenvoudige kamers maar het ontbijt een 10.
John Lok
12 september 2018
Was een heerlijk hotel om te verblijven. Wel iets gedateerd en weinig plek voor het diner. Ontbijt was perfect.
rene.voX3m
11 september 2018
mooi gelegen hotel op wandelafstand van de zee ,zeer vriendelijk personeel en 'smorgens een buffet waar niets op aan te merken valt (afgesloten parking achteraan het hotel) voor herhaling vatbaar !!!