Nederland Gelderland Putten Kasteel De Vanenburg
Kasteel De Vanenburg Kasteel De Vanenburg
€ 145
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,11 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen bij Kasteel de Vanenburg!

Kasteel De Vanenburg - Nederland - Putten

Slapen als een koning, om vervolgens prinsheerlijk te ontbijten… Het is mogelijk op dit 17e-eeuwse romantische landgoed! Persoonlijke gastvrijheid, rust en een prachtige omgeving komen bij Kasteel de Vanenburg samen. Een ervaring om nooit te vergeten!

  • 2 x een overnachting in een compact tweepersoonskamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,11 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,6 (10 reviews)
Jvdree
01 maart 2019
Prachtige locatie! Kamer is erg klein, maar geen probleem voor een nachtje weg. Aardig personeel en heerlijk ontbijt!
vectra b
21 december 2018
Top hotel prachtig
flickan15
03 december 2018
We hebben een weekend in kasteel De Vanenburg overnacht. Gelegen in een mooi gebied. Ziet er geheel verzorgd uit. Het was een regenachtige dag, maar doet niks aan de charme van het geheel af. Heerlijke 3-gangendiner gehad, zeer bijzonder. Onder een paraplu, hingen nog meerdere paraplu's waar je gebruik van kon maken en later weer terughangen. Wat een service. Heerlijk geslapen, het ontbijt was fantastisch. We komen beslist weer terug maar dan in de zomerperiode, om te genieten van het groen.
Koppelsckr
02 november 2018
Prima hotel. Behulpzaam en klantvriendelijk personeel. Prachtige locatie en kamer
tom.odSZ9a
11 oktober 2018
Buitengewoon vriendelijk mensen. En bij het ontbijt verse croissants en je kan zelf verse sinaasappelsap persen.