Nederland Gelderland Putten Kasteel De Vanenburg
Kasteel De Vanenburg Kasteel De Vanenburg
Waarde €   190,00
€ 145
Slapen als een koning, om vervolgens prinsheerlijk te ontbijten… Het is mogelijk op dit 17e-eeuwse romantische landgoed! Persoonlijke gastvrijheid, rust en een prachtige omgeving komen bij Kasteel de Vanenburg samen. Een ervaring om nooit te vergeten!

  • 2 x een overnachting in een compact tweepersoonskamer
Gemiddelde score 8,6 (17 reviews)
sarcheta2D
22 juni 2020
Heel goed hotel al diverse keren overnacht.
denera
01 maart 2020
Super!!
evenkijken
29 februari 2020
Alles was van goede kwaliteit.
shasha
26 februari 2020
Uitstekend!
l.muyden61
18 oktober 2019
De teleurstelling begint al als blijkt dat je in een bijgebouwtje slaapt en niet in het kasteel zelf. Piepkleine kamertjes. We hebben extra betaald om te kunnen upgraden daar we ieder een eigen dekbed wilden. Maar prima geslapen en het ontbijt is goed. Ook was onze boeking niet doorgekomen. Ze konden wel de mail vinden maar was niet ingeboekt. Gelukkig dat het een hele rustige tijd was. Het personeel achter de balie was correct maar nou niet allervriendelijkst.