Hotel Den Helder Hotel Den Helder
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van strand en duinen in Den Helder

Hotel Den Helder - Nederland - Den Helder

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7 (402 reviews)
jbn.kienhuis
23 juni 2018
Prijs. Kwaliteit. Service. Ligging. Goed 👍🏻
Gerrit Buimer8
21 juni 2018
Eenvoudig hotel, dat qua inrichting redelijk gedateerd is. Persoonlijk was ik teleurgesteld, dat er op de kamers geen wifi beschikbaar was. De kamer was wel schoon, maar helaas was de matras veel te hard. Het ontbijt was goed.
corenj1YN2
21 juni 2018
Zeer slechte kamer zwaar ge dateerdwas geen 25 e waard.
Fred737
18 juni 2018
Aan de kamers is sinds de 80-er jaren niets meer gedaan, ik vermoed dat dit toen nog een bejaarden tehuis was met aanleunwoningen. Bedden kunnen echt niet! Het ontbijt (5:00-10:00) is prima! De kamers zijn wel schoon.
11jan
10 juni 2018
Weliswaar een gedateerd hotel, maar onbewust leg je de lat toch lager als je voor weinig een overnachting heb kunnen boeken. Personeel is vriendelijk, in het restaurant kun je prima eten en het is een mooie uitvalhoek voor een dagje Texel.