Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (32 reviews)
loek123
02 december 2018
Zeer leuk en vlot hotel .netjes .Leuke bediening .heerlijk gegeten. Ps kon iets warmer zijn. Wij waren tevreden. Gr
cornali
11 november 2018
Prima hotel.gelegen in een prachtige omgeving. Kamers zijn ruim,bedden goed. Ontbijt ook ruim voorzien van allerlei lekkers. Kortom ,een aanrader!
sjoebidoe
07 november 2018
Wat een fijne plek is dit dankzij het personeel. Ik heb een dieet en de koks hebben zo goed meegedacht en geanticipeerd. Zelfs bij het minute. Echt super!!
nel1944
02 oktober 2018
Moesten s'morgens heel vroeg in het Radboud Umc zijn en dit hotel is lekker kort bij .De kamers zijn netjes schoon zo ook de badkamer bedden goed restaurant uitstekend.Ook ontbijt prima.Kamers en badkamer wel aan renovatie toe! We hebben een upgrade gedaan waar we €30 voor moesten betalen!! Voor ons doel wel geslaagd.
jozef dierckx
28 augustus 2018
Zeer goed