Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Geniet van viersterrenluxe nabij Nijmegen

Van der Valk de Molenhoek - Nederland - Molenhoek

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (17 reviews)
vivienda
12 mei 2018
Even wennen dat het slaapgedeelte aan de andere kant van de weg is gelegen. Overigens niets dan lof. v.d. Valk scoort weer zoals door ons bij vele andere Valken al is ervaren.
herma57
30 april 2018
Een iets ander hotel dan we de laatste tijd gewend zijn van van der Valk, laagbouw, wat ouder en restaurant etc. aan de andere kant van de weg. De kamer was netjes en comfortabel, de badkamer wat ouder (douchen in bad), de bedden prima. Ook heel prettig koffie/thee faciliteiten op de kamer. Diner was prima, ontbijt voldoende. Heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Kleindochter van 6 jaar mee, extra bed op de kamer, allemaal goed geregeld.
w.c.meeuse
21 april 2018
Een prima hotel, prima ontbijt. De enige klacht is de ligging van de kamers aan de voorzijde: erg veel verkeerslawaai, zodat slapen vrijwel onmogelijk is.
flopoort
04 april 2018
Goede ontvangst, vriendelijke personeel, lekker gegeten en geslapen
bareldg4XH
20 maart 2018
Prima hotel Heel aardig personeel Schone kamer