Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (26 reviews)
ans1952
14 juli 2018
Zeer vriendelijk personeel. We hadden vooraf gevraagd of we eerder in mochten checken.. was geen probleem. Om 12.15 uur haren we de kamer, zodoende konden we eerder aan onze fietstocht beginnen.
maha48
14 juli 2018
Fijn hotel. Jammer dat het aan drukke weg ligt. In restaurant gingen een paar dingen mis met bestelling. Bedienend personeel was aardig, maar konden het niet echt goedmaken.
evelien58
12 juli 2018
Bij de receptie mag meer klantvriendelijkheid uitgestraald worden. Met name bij het uitchecken. Er wordt gevraagd of verblijf goed was, maar naar de klant kijken of überhaupt wachten op zijn reactie, bleef achterwege. .
baileygYO3
27 juni 2018
Erg warme kamers omdat airco ontbreekt, Niet van der valk waardig. Kamers zijn wel wat opgeknapt maar blijft toch verouderd. Er zijn veel betere van der valk hotels. De omgeving is wel schitterend.
carll
25 juni 2018
Dit hotel zou eigenlijk geen v.d Valk mogen heten. Het begon al bij het eten waar rauwe groenten geserveerd werden, en bij het melden alleen voor kennisgeving werd aangenomen. De kamer is voorzien van een goed bed. De badkamer heeft een douche in de badkuip en is niet van anti slip voorzien. Kamer was ook zeer benauwd en niet voorzien van een airco. Tevens zeer veel geluidshinder welke alleen maar erger word als het kleine raampje word opengezet. Als klapstuk werden we om 02.25 uur gewekt door andere hotelgasten door zowel buiten als binnen te schreeuwen tegen elkaar. We hebben het bij de het uitchecken gemeld. Hier stonden al meerdere meldingen, en de nacht portier die te laat had ingegrepen. Kortom v.d Valk onwaardig bedrijf die ons nooit weer ziet.