Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Gummersbach Wyndham Garden Gummersbach
Wyndham Garden Gummersbach Wyndham Garden Gummersbach
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Samen een romantisch weekendje weg of even een paar dagen volledig ontspannen? Bied mee op een arrangement bij het Wyndham Garden Gummersbach Hotel. Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is schitterend gelegen midden in het groene heuvellandschap van het schilderachtige Bergische Land. Een paradijs voor natuurliefhebbers!

  • Vrij gebruik van binnenzwembad
  • Gratis gebruik van Sauna en Spa

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (49 reviews)
klinkschakel
17 juli 2019
Was zeer goed. Zie cijfer. Zeker waar voor het geld.
georgelodewijk
22 juni 2019
Een 2e keer hier geweest. Nu een oude kamer onder in het hotel. Niet al te schoon en echt oud. Voordeel met het warme weer, wel koel. Eten 1x al la carte en eenmaal een buffet. De eerste keer zeer lang gewacht met bijna 2 uur voor het voorgerecht kwam. Bij het buffet moeten constateren, dat het wel iets beter kan. Het ontbijt liep wat vast door de grote drukte, maar was verder prima.
Lis1106
17 juni 2019
Mooi nostalgisch hotel. Mischien wat achterstallig onderhoud maar word goed gemaakt door vriendelijk personeel en fijne sfeer. Kamer verouderd maar schoon. Fijn zwembad met zonnewei en ontbijten kan ook op het terras bij mooi weer! Mooie omgeving en Gummersbach is leuk stadje.
Angelien Maas
29 april 2019
Hotel was perfect maar de bediening was waardeloos niet vriendelijk en geen systeem in serveren van drankjes en dan tafeltjes afruimen. Liepen met kippen zonder koppen. Was eigenlijk heel amusant om naar te kijken en afwachten.
edith.hoftijzer6
26 april 2019
We hebben 2 nachten in dit hotel overnacht. Wij hebben in het oude gedeelte geslapen, dit is gehorig. De kamer zag er netjes en schoon uit, goede bedden. Maar de kamer was wel oudbollig/ gedateerd qua inrichting. Het ontbijt is goed, genoeg keus qua brood en beleg.