Nederland Zuid-Holland Wassenaar Van der Valk Hotel Den Haag - Wassenaar
Van der Valk Hotel Den Haag - Wassenaar Van der Valk Hotel Den Haag - Wassenaar
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Uitwaaien op zondag aan het strand

Van der Valk Hotel Den Haag - Wassenaar - Nederland - Wassenaar

Combineer een bezoek aan hofstad Den Haag met het strand en de duinen van Wassenaar. U verblijft in het viersterrenhotel Van der Valk Den Haag-Wassenaar waar u geniet van de befaamde Van der Valk gastvrijheid. Een paar dagen lekker in de watten worden gelegd, simpelweg genieten van het comfort en de luxe omgeving waarbij alles mag maar niets moet.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (264 reviews)
wilmaboskeljon
13 juli 2018
Erg goed hotel, prima overnachting gehad. Schone kamer en goed bed. Ontbijtbuffet was top! Fijn dat onze fietsen ‘s nachts in een afgesloten stalling konden staan. Voor herhaling vatbaar!
annickpauwels1
10 juli 2018
Van Der Valk is altijd leuk en goed. Prachtig ontbijt.
1953dieny
10 juli 2018
Vriedelijk personeel, en een prima ontbijt
oktober59
10 juli 2018
Goed hotel. Fijne kamer heerlijk ontbijt
carlaonrust
09 juli 2018
Prima hotel