Nederland Utrecht Amersfoort Van der Valk Hotel Amersfoort A1
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Luxe overnachting in Amersfoort

Van der Valk Hotel Amersfoort A1 - Nederland - Amersfoort
Logeer in het Van der Valk Hotel Amersfoort A1. Of u nu heerlijk wilt relaxen, fietsen, wandelen of winkelen: dit viersterrenhotel ligt op de perfecte locatie voor een aangenaam verblijf in het hart van Nederland. Slenter langs de Amersfoortse grachten of ontdek de mooie natuur van de Utrechtse Heuvelrug.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

nese
nov 12, 2017
Een fijn hotel met een goed ontbijt
knappead
nov 12, 2017
Fijn hotel en als voorheen geweldig goed
asawa
nov 12, 2017
Fijn hotel met geweldige medewerkers,een 10 voor deze mensen. Upgrade naar kamer met ligbad voor 15 euro per nacht incl minibar. Echter defecte koelkast maar was de volgende dag opgelost,dame van de receptie vroeg er specifiek na of alles in orde was. Ontbijt als altijd prima. Een aanrader!
Greetje Boer
nov 12, 2017
We hebben het heerlijk gehad. Alleen was het ontbijt wat rommelig en dat was ik niet gewend bij de Valk.
keesmanders
nov 06, 2017
Prima hotel. Geldt voor de meeste Van der Valk hotels. Al vele Van der Valk hotels bezocht. Prima kamer. Voortreffelijk ontbijt. Goed restaurant voor het diner. Parkeren nooit een probleem en gratis. Goede uitvalbasis om b.v. Amersfoort en Utrecht te bezoeken.
refra8Rn
nov 05, 2017
Vriendelijke ontvangst, fijne kamer, goede bedden, uitstekend ontbijt
myriamb
nov 01, 2017
Het Van de Valk hotel aan de A1 in Amersfoort is een prima hotel. Vriendelijke ontvangst, een goede kamer en een uitstekend ontbijt. Het enige minpuntje, vind ik, is de ligging: op een bedrijventerrein. Ideaal voor zakelijke gasten, maar als je een weekendje-weg bent, dan loopt je niet even snel de natuur in. Het centrum van Amersfoort is op de fiets prima te bereiken: 6 kilometer.
Goemh45
okt 31, 2017
v.d. Valk Amersfoort fijn hotel, heerlijke bedden en douche. Mooie accomodatie.
J&P
okt 30, 2017
Genoten van ons verblijf in dit prachtige hotel. Vriendelijke medewerkers. Ruime hotelkamer met airco. Electriciteit werkt dmv kaartje. Op de kamer koffie en theefaciliteit en koelkastje. Grote inloopdouche. Er kan geen raam open. Zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Glutenvrij is geen probleem. Om te parkeren moet je door de slagboom (kaartje is gratis). Bij de receptie krijg je een in- en uitrijkaartje.
davjon
okt 28, 2017
Een prima hotel. Mooie ruime kamer. Prima ontbijt en ook voor hetdiner kun je er prima terecht.