Nederland Overijssel Delden Aparthotel Delden
Aparthotel Delden Aparthotel Delden
Waarde €   108,00
€ 39

Geniet van luxe en ontspanning bij Aparthotel Delden

Aparthotel Delden - Nederland - Delden

Geniet van een afwisselend verblijf in de prachtige Hof van Twente en overnacht in Aparthotel Delden. Dit complete viersterrenhotel biedt vele sport- en ontspanningsfaciliteiten voor een actieve of ontspannen break. Combineer een tocht door de mooie natuur met stedelijk vertier in Enschede of kom tot rust in het wellness- en saunacomplex.

  • 1 x een overnachting in een hotelkamer
  • Gebruik van zwembad
Gemiddelde score 8,2 (664 reviews)
edwinwRfwx
09 november 2020
Prima hotel. Erg prettig verblijf gehad. Kamer, saunafacaliteiten, restaurant, ontbijt..alles was goed!
light35
25 oktober 2020
Het hotel voldeed helemaal aan onze verwachtingen alles was super geregeld
info8816
25 oktober 2020
Leuk hotel met veel indoor mogelijkheden. Nu is het ook mogelijk om Indoor te golfen met de 'Trackman'. Enige dingetje, 5 personen aan tafels is in deze tijd (was duidelijk geen familie) niet wenselijk.
johanenatty
24 oktober 2020
Een prima hotel. De ligging van het hotel is perfect. Een rustige omgeving maar toch op loop / fiets afstand van het centrum van Delden. In het hotel is genoeg te beleven voor sportieve gasten (jong en oud) De kamers zijn ruim en schoon voorzien van prima bedden, koelkastje, waterkoker, TV Het ontbijt is heel goed en ook 's-avonds is het goed toeven in het restaurant. Voor onze fietsen had het hotel ook een prima fietsenstalling. We komen zeker nog een keer terug.
HenkL.
24 oktober 2020
Een prima hotel dat de Covid 19 maatregelen serieus neemt. Van het er twee nachten gelogeerd en alles was prima voor elkaar. Diner erg lekker, ontbijt prima. De kamer was in orde, bedden erg slap. Pluspunt van dit hotel : er waren voldoende oplaadpunten voor elektrische auto's