Spanje Catalonië Castelldefels Hotel Canal Olimpic
Hotel Canal Olimpic Hotel Canal Olimpic
€ 325
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

6 dagen genieten in de Spaanse zon

Hotel Canal Olimpic - Spanje - Castelldefels

Genieten van het relaxte strandleven, cultuur snuiven en flaneren over de gezellige Ramblas? Overnacht in Hotel Canal Olimpic en combineer uw strandvakantie met een stedentrip in de Spaanse wereldstad. Dit charmante hotel met buitenzwembad ligt in de residentiële buitenwijk Castelldefels op slechts 500 meter afstand van het strand.

Een 6 daags arrangement voor 2 personen:

  • 5 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 5 x luxe ontbijtbuffet
  • Gebruik van buiten zwembad

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

rustenvrij
25 maart 2013
ontvangst goed, kamer goed, ontbijt redelijk. kamer 304 prachtig groot balkon. als je met de bus gaat eerst lijn 99 ( 20 min) 2 euro en dan overstappen op 95. ( 3 min) ,2 euro. bus gaat even naar rechts (universiteit)en dan weer naar de grote weg op. voor het viaduct uitstappen. richting britse school en tennisbanen. hotel recht v.d. weg. voor ons was het eenmalig. prijs kwaliteit ver te zoeken
hannie 44
05 oktober 2012
Heel net hotel, vriendelijk personeel. Mooie en goed onderhouden kamers, veel extra's zoals de schoenpoets, tandenborstel, paraplu's voorradig als het regent. Het avondeten is beperkt tot 2 keuzes maar ook heel goedkoop (12 euro incl de wijn). Binnen 30 minuten is het mogelijk om met de busverbinding L95/L99 midden op de ramblas in Barcelona te staan. Bussen gaan om de 20 minuten, kosten 2 euro en de bushalte is op 300 meter van het hotel. (volg niet de hotel borden, deze geven de autoroute aan en die is een stuk langer).
peetc
02 september 2012
Zeer ver van het centrum. Geen airco, slecht onderhouden hotel. Wel vriendelijk personeel. We zijn na 1 nacht vertrokken en hebben een ander hotel in het centrum geboekt.
Juli21
24 augustus 2012
Voor 3 -sterren viel dit hotel erg tegen. Uit het ventilatierooster in de badkamer vielen plukken stof op de wc en grond. De ligging van het hotel is onhandig voor mensen die niet over eigen vervoer beschikken. Onhandig t.o.v. van strand, en er is verder niets te doen in de omgeving. We zijn dezelfde dag weer vertrokken naar een ander hotel in Barcelona zelf.