Nederland Noord-Brabant Tilburg Hotel de Postelse Hoeve
Hotel de Postelse Hoeve Hotel de Postelse Hoeve
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Nieuw: Shoppen en gezelligheid in Tilburg

Hotel de Postelse Hoeve - Nederland

Al meer dan 50 jaar bijzondere gastvrijheid en persoonlijke aandacht. En dat is nog altijd dé reden om een hapje te eten en heerlijk te overnachten. Hotel de Postelse Hoeve heeft namelijk een voortreffelijke brasserie. Verblijf jij binnenkort in het altijd gezellige Tilburg?

  • 1 x een overnachting in een kamer met twijfelaar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (7 reviews)
schoofqwoB
30 november 2018
Super hotel Ondanks de werken...goed onthaal.
mhkosters
18 november 2018
Prima hotel,fijne bedden en uitgebried ontbijtbuffet.
hanhans
22 oktober 2018
Vriendelijke ontvangst. Helaas was onze kamer pas om 15.20 klaar. Ik zou een drankje aangeboden hebben, maar dat gebeurde dus niet. Ik was met 2 kinderen. Niet echt een hotel wat op kinderen ingesteld was. Wel in hotel iets gegeten. Dat was prima. Grootste min punt was de zeer slechte verlichting, Bij 2 van de 3 bedden was een lampje, waarvan er 1 het deed. Op bureau schemerlamp met spaarlicht. Je kon niet lezen en ook een spelletje doen was bij die schaarse verlichting nauwelijks mogelijk. Personeel reuze vriendelijk. Kamer was ook keurig schoon.
jsmit7PQ8I
13 oktober 2018
Onze kamer kon wel een opknapbeurt gebruiken. Geen bedlampjes, geen goede verlichting. De badkamer had in de douche zwarte randen en het plafond eveneens. De kamer was echt gedateerd.
treebeek
06 augustus 2018
we hadden de pech dat het erg warm was. geen airco. verder wel ok.