Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
  • Favoriet
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 25
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen
Biedgeschiedenis
U kunt alleen hele bedragen bieden

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (1385 reviews)
Herman .
21 april 2018
8
Dag beste mensen, Graag even de bovenstaande zin aanpassen, staat een beetje slordig.. Nadat u een hotel hebt bezocht, kunt u een review schrijven om anderen te laten waten wat uw ervaringen zijn. Gr. Herman
Kisha
21 april 2018
9
Het was weer geweldig, maar het weer hielp een handje mee. Los daarvan enorm genoten.
jaat rutten
20 april 2018
8
Landgoed Ehzerwold Geweldige ambiance. Goed vriendelijk personeel. Kwaliteit en prijs prima afgestemd. Keurige kamers, goede matrassen. Meubilair en vloerbedekking erg gedateerd. Aan vervanging toe. Ontbijt-en dinerbuffet uitstekend. Chapeau Deze zomer ga ik voor de 5e keer. Top!!
fransvvcZ7
19 april 2018
8
Leuk hotel heel verzorgd,Mooie omgeving Echt een aanrader
Joke Midavaine
19 april 2018
8
Weer een fijn en tevreden verblijf gehad in Ezherwold!


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy