Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
Diemelhotel Diemelhotel
€ 149
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen gezelligheid in Sauerland

Diemelhotel - Duitsland

Wilt u het prachtige Sauerland ontdekken vanuit een comfortabel hotel? Verblijf dan in Diemelhotel, gelegen op loopafstand van het centrum van Marsberg in het idyllische Diemeldal. Ontdek de bosrijke omgeving te voet of op de fiets en laat u verwonderen door al het natuurschoon.

  • avond Entertainment
  • 1 x een restaurant voucher t.w.v. €10,50

  • € 9,00 veilingkosten

Graag Weg
02 mei 2017
Het hotel lag mooi langs de Diemel en op loopafstand van het centrum. Je kon er mooi wandelen en lekker eten. We hebben alleen nog nooit zo'n vreemde eigenaar meegemaakt. De hond mocht eigenlijk maar 7.5 kilo zijn, staat niks van op de site. Hij deed er niet moeilijk over dat ze 4 keer zoveel woog. Het 3 gangenmenu kost €18,- ipv €12,- En van de €14,- korting op het voorgerecht en het dessert, daar heeft hij ook nog nooit van gehoord. De kamer was erg klein, we hebben een grotere kamer gepakt voor €10,- per nacht meer. De eigenaar houdt er vreemde streken op na.
DWeisser
30 april 2017
Voor prijs-kwaliteit zeker een aanrader. Hotel was netjes schoon als je geen pietje-precies bent. Wij vinden dit altijd erg belangrijk en waren tevreden hierover. Inrichting en smaak verschilt, en wij vonden het best mooi. Goed bereikbaar, ligging uitstekend aan de rand van het Sauerland en korte afstand tot de snelweg. 2 nachten gebleven en tussendoor werden zelfs de bedden opgemaakt en gecheckt of we alles hadden. We hebben niets gemist voor een kort verblijf voor even lekker eruit. Helaas waren we te laat aangekomen om nog in het restaurant te dineren maar het is wel veelbelovend. Ontbij was prima. Niet uitstekend zoals je dit van duurdere hotels kent maar wel van alles aanwezig wat je nou graag op ontbijttafel ziet. Klein beetje jammer voor ons was de sinaasappelsap die duidelijk geconcentreerde sap was maar dit heb ik ook al bij 4* mogen proeven. Ook al pers je niet vers, koop dan sap die echt 100% versgeperst is en geen concentraat bevat want het verschil is te proeven. Kamer was royaal. Bedden prima. Matrassen ook. Badkamer klein maar niet zo krap dat het vervelend is. Douche prima. Kortom, een mooie prijs-kwaliteit verhouding, en als je dan bedenkt dat je geen aanvullende touristenbelasting, parkeerkaart etc. moet betalen, zeker een aanrader voor degene die voor weinig geld een goed adresje zoekt.
charlievhelden
17 maart 2016
Hotel zelf aan renovatie toe. Eten in restaurant is bijzonder goed en zeer prijsgunstig.Eigenaar erg behulpzaam,maar had de indruk dat het voor hem alleen allemaal te veel was. Geen handdoek wisseling en geen schoonmaak bij 2 nachten.
aarts549
19 september 2014
Kamers groot maar gedateerd sanitair: stop bad miste, doucheslang te kort Maar wel schoon Ontbijt goed, diner van arrangement goed maar tweede dag werd ons gezegd kies hoofdgerecht maar van de menukaart wat blijkt flinke bijbetaling. Had er vergeten bij te zeggen dat we alles boven de €9,90 bij moesten betalen. En alles werd geteld, aardappels, salade, kruidenboter. Eigenaar werkt hard van s, morgens half zes tot sluiting bar. Maar dat komt zijn humeur niet ten goede, snel geïrriteerd en zeer ongeduldig. Geen aanrader of hij moet meer personeel kn dienst nemen
rene037
25 juni 2014
verschrikkelijk slecht hotel.eigenaar die alles regeld,je mag na 22.00 niet meer douchen,gratis diner is prut,groentesoep zonder groente gewoon een kom met bouilon heel zout,en toetje met over datum chocolade vlokken,verschrikkelijk. donkere gangen licht gaat steeds automatisch weer uit,ontzettend donker echt verschrikkelijk.. het enige wat mooi is is de omgeving,maar zou toch echt een ander hotel nemen. wij waren na 1 nacht weer vertrokken,ontzettend oud,niet onderhouden,zowel in als buiten het hotel,bankjes met kapotte bierflesjes er om heen,oud en versleten en begrijp niet dat hotelkamerveiling dit hotel aanbied want het verdiend geen enkele ster