Nederland Noord-Brabant Vught Hotel de Kruishoeve
Hotel de Kruishoeve Hotel de Kruishoeve
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Er even lekker tussenuit in eigen land? Natuurliefhebbers kiezen voor een verblijf bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Dit gastvrije hotel is prachtig gelegen in een bosrijke omgeving. Gaat u liever winkelen? Het altijd gezellige Den Bosch ligt op een steenworp afstand!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (63 reviews)
hartmann
22 juli 2019
Rustige gemoedelijke fiets omgeving en redelijk dicht bij den Bosch. Goede en vriendelijke service. Kom hier zeker nog een keer terug.
Klaas Zwartenkot
21 juli 2019
goed hotel, lekker in de natuur. Alleen jammer dat de nachtrust verstoord werd ,door een groep meiden die om 03:00 uur in de nacht keihard in de gang aan het praten waren, nadat ze waarschijnlijk uit waren geweest.
NicoN
19 juli 2019
Redelijk hotel, mooie omgeving, en lekker gegeten voor een redelijke prijs.
vanschMBCk
12 juli 2019
Het hotel ligt erg afgelegen van gezelligheid en is heel erg gehorig. De koffieautomaat is niet geschikt voor meerdere mensen, loopt nl. steeds vast.
Wendie Hagendoorn
01 juli 2019
Heel leuk, informeel hotel. Heel vriendelijk personeel en prachtig gelegen, vlakbij recreatieplas 'de ijzeren man', mooi wandel- fiets- en zwemgebied. Echt een aanrader!