Nederland Drenthe Dwingeloo Hotel en Restaurant Wesseling
Hotel en Restaurant Wesseling Hotel en Restaurant Wesseling
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het hart van de mooie provincie Drenthe ligt Hotel en Restaurant Wesseling midden in het dorpscentrum van Dwingeloo. Dit dorp is in 2012 uitgeroepen tot het groenste dorp van Europa. De directe omgeving van het viersterrenhotel nodigt u uit tot het maken van prachtige fiets- en wandeltochten, maar ook voor het maken van diverse leuke uitjes.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (20 reviews)
pmheunfZLb
19 augustus 2019
Sfeervol hotel in mooie omgevimg. Prima ontbijt. Niets op aan te merken.
DinKee
07 augustus 2019
Betreft hotel Wesseling in Dwingeloo. Wij hadden telefonisch aangegeven dat wij pas later in de avond zouden aankomen. Het dienstdoende personeel heeft dat niet doorgegeven, maar het was wel in de computer gezet. Een vriendelijke jongeman van het hotel was buiten bezig de boel aan het opruimen toen wij in het donker tegen elf uur aankwamen en op de vraag aan welke kant an de weg hotel Wesseling was wees hij allebei aan. Met de bagage naar binnen en zat hij aan de receptie en kregen we kamer 202 toegewezen die aan de overkant van de weg was. Hij liep met ons mee tot de kamer, zodat wij niet hoefden te zoeken. De kamer voldeed aan onze eisen, want deze was schoon, ruim met een paar leunstoeltjes en een tafeltje en ook een gelegenheid waar de koffer op kon liggen. De andere dag was er een goed verzorgd ontbijtbuffet. Het hotel is zeker een aanrader!!.
ababab2
04 augustus 2019
Mooie ruime kamer. Uitgebreid ontbijtbuffet. Vriendelijk personeel. Een hotel om te onthouden in een mooie omgeving
annabella58
04 augustus 2019
Prima hotel, leuk gelegen aan de Brink. Drente is prachtig vooral om te fietsen. Fijn dat er een ventilator op de kamer stond want op de bovenste verdieping was het wel een beetje benauwd.
thuisweg
30 juli 2019
Het hotel kenden wij al van een vorig bezoek dat we rechtstreeks hadden geboekt. Maar deze keer zaten we via hotelkamerveiling in de dependance (de Brink) aan de overkant. Hier ook een prima, zelfs ruime kamer die aan onze wensen voldeed alleen het bed was wat aan de lage kant, maar verder alles in orde. De ontvangst was ook zeer vriendelijk dus van ons een positieve beoordeling.