Nederland Drenthe Dwingeloo Hotel en Restaurant Wesseling
Hotel en Restaurant Wesseling Hotel en Restaurant Wesseling
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten in het groenste dorp van Europa

Hotel en Restaurant Wesseling - Nederland - Dwingeloo

In het hart van de mooie provincie Drenthe ligt Hotel en Restaurant Wesseling midden in het dorpscentrum van Dwingeloo. Dit dorp is in 2012 uitgeroepen tot het groenste dorp van Europa. De directe omgeving van het viersterrenhotel nodigt u uit tot het maken van prachtige fiets- en wandeltochten, maar ook voor het maken van diverse leuke uitjes.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (10 reviews)
jvannunNVf
01 maart 2019
Prima hotel lekker ontbijt min punten erg verkeer lawaai . En kerk klok slaat elk uur en half uur
cuittebmgA
20 november 2018
Receptie keurig te woord gestaan mooi oud familie hotel.
mwiniaFEgt
24 juli 2018
Goed Hotel! Prima ontbijt!
dekolibrie
03 juli 2018
Prima hotel; mooie ligging en heerlijk ontbijt.
rnapplied
11 april 2018
mooi hotel,alles schoon, heerlijk diner en ontbijt. vriendelijk personeel, kortom zeer geslaagd.