Nederland Drenthe Dwingeloo Hotel en Restaurant Wesseling
Hotel en Restaurant Wesseling Hotel en Restaurant Wesseling
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten in het groenste dorp van Europa

Hotel en Restaurant Wesseling - Nederland - Dwingeloo

In het hart van de mooie provincie Drenthe ligt Hotel en Restaurant Wesseling midden in het dorpscentrum van Dwingeloo. Dit dorp is in 2012 uitgeroepen tot het groenste dorp van Europa. De directe omgeving van het viersterrenhotel nodigt u uit tot het maken van prachtige fiets- en wandeltochten, maar ook voor het maken van diverse leuke uitjes.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (12 reviews)
caroline475
12 mei 2019
Prima hotel, heel vriendelijk personeel. Heerlijk ontbijt. Precies zoals een hotel hoort te zijn!
Jan956
04 mei 2019
Hotel Wesseling, Dwingeloo. Een zeer hartelijke ontvangst! Alles was ook van te voren al prima geregeld. Een mail vroeg om gegevens en ik behoefde alleen te tekenen en de rest was geregeld. Prachtig. Ze deed het helemaal geweldig. Alhoewel ook een beetje te formeel, zoals bijna al de bediening. (Overigens(?!) Ik vind de toon van het personeel te formeel. Alleen de mevrouw van het ontbijt deed een beetje gewoon. Ik snap wel dat het geen ouwejongens-krentenbrood moet worden. maar een beetje sjeu is toch geen bezwaar. De ober op maandagavond in het restaurant was helemaal over the top.) Er was een parkeerplaats en ik werd eraan herinnerd. De kamer was top. Nee, ik bedoel niet dat ik dacht in Hilton Leiden te zijn, maar daar had ik ook niet voor betaald. Ik boekte een aanbieding via hotelkamerveiling. (anders had ik u overigens niet gevonden). Prima bedden. Goede staat van de kamer, fris, goede luchtbehandeling, prima sluitende gordijnen, mooi beeldscherm om het nieuws en wat anders te kijken, mooi sanitair. Alleen had ik een schuifdeur voor de douche gezet, ook al is de ingang dan wat kleiner. Nu toch water onder de deur door, die altijd wat beweegt en de vloer nat!. En je moet moeite doen om er in te stappen. C'est rien, mais... Heerlijk geslapen. Rust. Mooie temperatuur. Top! Mooie omgeving. Prachtige locatie aan de brink. En Drenthe is een bezoek waard. En eind april/mei... Asperges in Drenthe. En goedkoop een paar kilo mee van een boer in de buurt. Doen zou ik zeggen. JG
jvannunNVf
01 maart 2019
Prima hotel lekker ontbijt min punten erg verkeer lawaai . En kerk klok slaat elk uur en half uur
cuittebmgA
20 november 2018
Receptie keurig te woord gestaan mooi oud familie hotel.
mwiniaFEgt
24 juli 2018
Goed Hotel! Prima ontbijt!