Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 82
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen op een landgoed

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Ben je op zoek naar een rustige hotels? Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten. Wie wil verblijven in een van de rustig gekegen hotels op de veluwe is hier op het juiste adres!

  • 2x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 2x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2427 reviews)
bmwz3
20 september 2019
Prima hotel goed ontbijt
Herman .
20 september 2019
In het groene hart van De Achterhoek staat Hotel Landgoed Ehzerwold in Almen. We komen hier nu zeker al voor de 10e keer, prachtige omgeving om te fietsen en te wandelen. In het hotel is het ook goed toeven, vriendelijke bediening maar ook de dames op de receptie zeer behulpzaam en meedenkend. Gezellige drukte tijdens het ontbijt en alles is aanwezig. Het is hier allemaal zo eenvoudig maar SUPER GOED !!!!
elbe
20 september 2019
We zijn hier al diverse keren geweest en ik moet zeggen dat het minder wordt. Het is jammer dat de wijn niet meer in mooie glazen maar in Xenos glazen wordt geschonken,ook minder natuurlijk. Het ontbijt is nog steeds goed , diner is ook minder geworden. Personeel vriendelijk als altijd. Wij waren hier nu voor het eerst op doordeweekse dagen ,maar zo druk hadden we het nog nooit meegemaakt. Het grootste deel van de gasten is boven de 70 jaar en daar is niks mis mee als je rekening houdt met een iets lager tempo tijdens het eten. We hebben weer genoten ondanks de vermindering maar zeker door het goede weer. Na 7x weet ik niet of ik snel weer ga.
29tjalk91
19 september 2019
Hotel Landgoed Ehzerwoldl igt in een prachtige omgeving en met een prima ontbijt. Personeel vriendelijk en de kamer was goed en schoon.
famliebouquet
13 september 2019
We hebben weer fijne dagen gehad. Wij zijn zeer tevreden. Ik heb zojuist weer geboekt voor het voorjaar.