Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 82
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen op een landgoed

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Ben je op zoek naar een rustige hotels? Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten. Wie wil verblijven in een van de rustig gekegen hotels op de veluwe is hier op het juiste adres!

  • 2x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 2x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2293 reviews)
a3adriB2AP
19 juni 2019
Mooie grote kamers, terrein ziet er goed onderhouden uit. Ruime parkeergelegenheid. Wifi is minder. Ontbijt goed. Diner konden niet terecht, geheel vol. Moet al vroeg gereserveerd worden. Bediening te weinig personeel, blijven wel vriendelijk ondanks harde werken.
adclaa1
18 juni 2019
Alles naar wens ,jammer dat je geen eitje meer kunt bakken op het oude fornuis.
arie.terhorst
18 juni 2019
Prijs kwaliteit verhouding is prima, alleen zou er meer bedienend personeel moeten komen, er lopen 3 man die hard werken maar is veel te kort.
pmheunfZLb
18 juni 2019
Fijn hotel, goede verzorging, prima ontbijt, in prachtige omgeving.
annelies54
17 juni 2019
Wij zijn hier al diverse keren geweest voor rust en ruimte. Zoals alle keren: ook nu weer prima. Complimenten.