Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 82
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen op een landgoed

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Ben je op zoek naar een rustige hotels? Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten. Wie wil verblijven in een van de rustig gekegen hotels op de veluwe is hier op het juiste adres!

  • 2x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 2x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2136 reviews)
janke56
23 maart 2019
Fijn verblijf gehad. Eenvoudige schone kamer.
janke56
23 maart 2019
notebo1XAi
22 maart 2019
Dit was een perfect hotel met alleen super plussen. Zowel kamer als ontbijt en het dinerbuffet.
Simke55
21 maart 2019
Leuk hotel in prachtige omgeving !
ANJ1
20 maart 2019
Na 10x (21 nachten) gelogeerd te hebben bij Hotel Ehzerwold, is het toch wel heel duidelijk dat het ons heel goed bevalt. Een aanrader!