Nederland Gelderland Nijkerk Hotel de Roode Schuur
Hotel de Roode Schuur Hotel de Roode Schuur
€ 159
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten op een bijzondere locatie, dat doet u bij Hotel de Roode Schuur. Gevestigd in een authentieke echte schuur, verblijft u in moderne  4-sterrenluxe. Stap binnen in uw designhotelkamer en verwonder u om alle pracht en praal!

  • 1 x een overnachting in een Bruidssuite met tweepersoonsbad
  • Gratis Parkeren
  • Gratis fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (21 reviews)
asse2010
09 september 2019
Zeer prettig verblijf gehad in dit mooie hotel welke centraal is gelegen. Personeel zeer vriendelijk, zowel receptie als bij het ontbijt & schoonmaak. Ontbijt prima, voor ieder wat wils. Minpuntje is wel de badkamer en het toilet die deels doormiddel van de glazen wand zijn afgescheiden van het slaapgedeelte. Maar dat is ook echt het enige.
stefan47Jg
06 september 2019
Wij (32 en 35jr) sliepen 2 nachtjes in een comfort kamer van de Roode Schuur. Het hotel ziet er leuk uit, sfeervol en niet massaal. De kamer is ook leuk aangekleed, fris en schoon. Lekkere douchegel/shampoo van Rituals en een fohn. Het is heel stil ook, je hoort niks van de kamer naast je of de gang. Vriendelijk personeel. Fijn dat je een waterkoker en thee/oploskoffie op de kamer hebt. Het matras van mijn bed was een beetje doorgelegen waardoor je in een kuil ligt. En inderdaad kan ik me voorstellen dat niet iedereen zich prettig voelt met het open toilet, het staat wel achter een muurtje maar zonder deur. Het ontbijt is lekker, de koffie is minder. Het sauna gedeelte ziet er goed uit maar we hebben er geen gebruik van gemaakt omdat er al andere gasten in hun blootje zaten, daar voel ik me niet zo op mn gemak bij. We hebben in de omgeving vooral de Veluwe en Oostvaarderplassen gezien, prachtig, Nijkerk was niet zo veel aan maar dat kan ook door de regen komen.
beautyvol
04 september 2019
Schilderachtige omgeving, Warm ontvangst, Prachtig design hotel met goede koffie en thee op de kamer, bedden en kussens zijn met dan prima! Ontbijt was erg goed, voldoende keus en heerlijk vers suikerbrood van de bakker. Na upgrade hadden we een prachtig vrijstaand groot bad op de kamer. Incl gebruik van badjassen (wat aan de kleine kant) maar toch erg prettig.
Ron van Klaveren
01 september 2019
Drie dagen De Rode Schuur, Mooie locatie, Heerlijke en mooie kamer, erg mooi de tussenwand van glas daardoor meer ruimtelijk effect. Airco met de warme weer niet anders dan heerlijk. zou het mensen aan raden. En zeker nog een keer terug komen. Dank jullie wel
Riët Vermeer
16 juni 2019
Fijn hotel, goede bedden, leuke kamer. Enig minpuntje: bij t ontbijt was t erg druk en hierdoor krapjes.