Berghotel Tromp Berghotel Tromp
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 14,00 p.k.p.v   verblijfskosten

Geniet van de charme van het Duitse Sauerland en verblijf 3 dagen in het gastvrije berghotel Tromp. Dit kleinschalige hotel ligt aan de bosrand van het dorpje Züschen op slechts 6 km van het populaire Winterberg. De mooie omgeving leent zich in alle jaargetijden uitstekend voor schitterende wandeltochten.

  • Gratis wandelroutes
  • Gebruik busvervoer in het Sauerland
  • Gratis draadloos internet in openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 14,00 p.k.p.v toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,1 (65 reviews)
Maggie25
06 december 2018
Prima hotel alles is schoon vriendelijke hoteleigenaars. Badkamer is wel een beetje krap. Bedden zijn schoon en liggen lekker, alleen de dekbedhoezen zijn te klein voor het dekbed waardoor je voeten bloot liggen als je iets langer bent.
femkebanga
07 november 2018
We arrived early and could check in immediately. We were offered various options by the host, Ronald, to make our stay as pleasant as possible. Because the hotelowners are dutch, conversation was very easy. The room and breakfast were good. We didn't stay inside the hotel much, because we enjoyed the beautiful outdoors mainly.
phkabaVNgo
11 oktober 2018
Een gedateerd hotel de via de veiling verkregen kamer leek helemaal niets. Daar kon je je kont niet in keren dus maar een update gedaan voor 15 euro per nacht. Deze kamer ook erg basic een klein televisietje met zeer beperkt aantal zenders, meerdere duitse kanalen en nederland 2 en sbs6. Eigenaar eerst wat nors maar later wel vriendelijker. Laatste avond bij hem gegeten maar dat was geen succes helaas niet duur maar toch niet aan te raden. Ik weet niet meer of dat vermeld werd bij jullie op de site maar moesten ook nog reserverings kosten betalen. Hadden gelukkig prechtig weer dus weinig in het hotel verbleven .
jy.verbrugge8
05 oktober 2018
We verbleven 4 dagen in dit leuk hotel. De vriendelijke eigenaars stelden alles in het werk om het ons zo aangenaam mogelijk te maken. De kamer kwam overeen met onze wensen, enkel een paar haakjes om handdoeken op te hangen zou wenselijk zijn. Het ontbijt was verzorgd en uitgebreid. We genoten ook van een gevarieerd avonddiner. Voor herhaling vatbaar.
M.G. Sijtsema
27 september 2018
Bij aankomst kregen we eerst een heel smalle en erg kleine kamer aangeboden met de bedden achter elkaar maar tegelijkertijd werd ons een betere kamer aangeboden voor 15 euro per nacht meer. Aangezien we voor 4 nachten hadden geboekt dit maar gedaan. Dit hebben we al vaker mee gemaakt met een kamer die je goedkoop denkt te winnen via Hotelkamerveiling........! Wel erg vriendelijke eigenaresse. Nette ontbijtruimte en ontbijt is prima. Kamer was ook prima met balkon. Helaas is er in al die dagen niet schoongemaakt of bedden opgemaakt. Hotel ligt nabij een mooi wandelgebied. De straat uitlopen en even een flinke klim brengt je naar weilanden en bos met mooi uitzicht over het dorp. Ook is het mogelijk naar Winterberg te wandelen. Wij hadden inclusief de Sauerland Card zodat je dan ook met de bus terug naar het Hotel zou kunnen. Bij vertrek werden er buiten de extra kosten voor een andere kamer, de normale toeristenbelasting ook nog 12,-- aan administratiekosten gerekend. Dat de auto bij het Hotel geparkeerd kan staan en de ligging van het Hotel in een rustige woonwijk is, is weer een pluspunt!