Berghotel Tromp Berghotel Tromp
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 14,00 p.k.p.v   verblijfskosten

Geniet van de charme van het Duitse Sauerland en verblijf 3 dagen in het gastvrije berghotel Tromp. Dit kleinschalige hotel ligt aan de bosrand van het dorpje Züschen op slechts 6 km van het populaire Winterberg. De mooie omgeving leent zich in alle jaargetijden uitstekend voor schitterende wandeltochten.

  • Gratis wandelroutes
  • Gebruik busvervoer in het Sauerland
  • Gratis draadloos internet in openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 14,00 p.k.p.v toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,1 (56 reviews)
Teunie van den Top
22 juni 2018
Prima hotel aardige mensen goed ontbijt en heerlijk eten
ww54
20 juni 2018
vorige week in berghotel tromp 2 overnachtingen gedaan. maar daar moest ik de verblijfskosten betalen. ik dacht maar die heb ik al betaald. dus thuis gekeken en inderdaad .betaald .toen heb ik hotelkamerveiling.nl gebeld en die zijden dat ik het maar moet bewijzen.
56 heidi
13 juni 2018
Met 2 stellen hier 4 overnachtingen gehad. Hotel gedateerd maar ligt op een prachtige locatie. Ontbijt voldoende. Jammer dat de wc en de wastafels niet werden schoongemaakt deze dagen en ook niet de prullenbakken werden geleegd. De maaltijden voor de avond bestond uit een voorgestelde dagschotel deze was heerlijk maar verder niets te kiezen. Verder een goed verblijf gehad.
jan60
09 juni 2018
Beste mensen, Ondanks allerlei pogingen mijnerzijds: mijn boeking werd door jullie niet voltooid!!!! Contact met het hotel leerde mij ,dat ook zij GEEN reservering hebben ontvangen. Jullie enige commentaar op mijn probleem indeze is: 'wij kunnen niets voor u doen!' Gaarne per omgaande passende actie van jullie!
paulensWEe
02 juni 2018
Super gezellig hotel. Mooie moderne kamers. Eetzaal authentiek Duits. Sfeervol en gastvrij.