Nederland Noord-Holland Haarlem Carlton Square Haarlem
Carlton Square Haarlem Carlton Square Haarlem
€ 63
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bent u op zoek naar een geweldige stad om te winkelen? Breng dan een bezoek aan Haarlem en verblijf in het viersterrenhotel Carlton Square Haarlem, gelegen in hartje centrum van deze stad met hofjes, grachtjes en een prachtig stadshart. Vanuit uw gastvrije en comfortabele hotel ontdekt u vanzelf de charme van Haarlem!

  • 1 x overnachting in Superior kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (117 reviews)
paelco
12 oktober 2018
Een goed hotel. Mooie schone kamer. Koffie en thee op kamer. Gezellige bediening. Goed ontvangst, staan direct klaar voor eventuele vragen. Geven aan waar je het goedkoopst kunt parkeren. Al met al een leuke tijd gehad. Haarlem is een prachtige stad met mooie oude huizen
fransiendejong
04 oktober 2018
Hotel ligt aan de rand van het centrum. Mooie kamer, vriendelijk personeel en heerlijk ontbijt
roland1966
02 oktober 2018
Goed hotel voor een dagje Haarlem. Wel jammer dat je als je de auto kwijt wilt, 25 euro per nacht kwijt bent. Het ontbijt is van prima kwaliteit met live cooking en de kamer is prima met heerlijke bedden. Koffie en theefaciliteiten waren er ook, maar helaas wel oploskoffie. Een nespresso past meer bij het niveau wat het hotel wil nastreven, lijkt ons. Ook jammer waren de bouwwerkzaamheden in het hotel waar we s morgens vroeg al hinder van ondervonden.
Oxford17
10 september 2018
Prima hotel, vriendelijk en voorkomend personeel. Minpuntje is dat de locatie moeilijk is te vinden resp. slecht wordt aangegeven. Verder alle lof voor dit hotel. O ja, parkeren auto en/of fiets op zondag is problematisch.
Rikmellema
08 september 2018
Werkelijkheid geweldig: op alle onderdelen. - geweldig goed bed, superschone en komplete kamer. - heerlijke douche! - geweldig ontbijt-buffet. Echt uw verblijf waard